Jump to content

dromek1996

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dromek1996

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tester Liście miękkie i gładkie, brak plam czy jakichkolwiek oznak choróbska- jak nigdy. Nie wiem może faktycznie geny.
 2. To jest mój Royal Queen. Ma on 4 tygodnie, jest niski chyba jak na swój wiek, w zamian za to liście o siebie się zawijają, oraz są wielkości dłoni. Jest chyba dość bujna lecz czemu nie chce pójść w górę? CFL 125w, box 40cmx40cmx120cm, ziemia all mix, wentylator osiowy 100m3, mieszający 20w. Nawóz podany pierwszy raz tydzień temu ponieważ zauważyłem że gleba jest bardzo pożywna i poprzednią niestety zniszczyłem z nadmiaru nawozów. Lecz bardzo martwi mnie ten wzrost. Co myślicie?
 3. Bez płukania widzę nowe listki które są piękne, ładne i wyraziście zielone
 4. @Tester No ale czy nie będzie to aż taki stres że zabije to rośline i wcale nie pójdzie. Automat to nie jest, przynajmniej na opakowaniu po pestce nie było infomacji że to automat.
 5. @doominik No właśnie, i pytanie brzmi czy ma czegoś za mało czy za dużo ;/ ehh.. Jeszcze jedno pytanko, czy mógłbyś pomóc w temacie topingu w dziale "treningi, techniki upraw"?
 6. Podlewam nawoazmi bio bizz. Na tej pani do tej pory jedynie bio grow bo jest na wegu, Nie mam żadnych pożółkłych liści a wręcz wygląda to tak jakby korozja je zjadała... gleba bio bizz all mix. Gleby nie sprawdzałem bo nie mam miernika
 7. Panowie i panie. Ile szczytów na raz można trenować metodami FIM lub Topping? Czy przy już dwóch cięciach nie będzie za duży to stres?
 8. Zatem wydaje mi się że brakuje jej potasu i fosforu, zobaczymy co będzie. Dzieki za pomoc panowie!
 9. Podlewana była cały czas nawozem na wzrost od bio bizz i wręcz myślałem że przesadziłem z azotem
 10. Witam panowie i panie. Nie wiem co robić. Plamy widoczne na zdjęciu których jest niestety coraz więcej a ja już nie wiem czego jej brakuje. Może ktoś miał podobny problem.?
 11. Dziękuję wszystkim za wszelkie informacje!
 12. @Tester Wiesz no co prawda nie zrobiłem fotki przed cięciem ale te dwa stoją w miejscu. Nie ruszyły się o choćby milimetr, a widząc jak zapierdziela cała roślina to mam obawy ?
 13. Siemanko. Idąc tropem poradnika zrobiłem toping jakieś 4 dni temu ale martwi mnie to że nie widzę tam żadnej zmiany. Czy roślinka może się nie dzwignąć po czymś takim?
 14. Naturalnie, szafka zamknięta co 2 dzien zerkałem
×
×
 • Create New...