Jump to content

dromek1996

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dromek1996

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez płukania widzę nowe listki które są piękne, ładne i wyraziście zielone
 2. @Tester No ale czy nie będzie to aż taki stres że zabije to rośline i wcale nie pójdzie. Automat to nie jest, przynajmniej na opakowaniu po pestce nie było infomacji że to automat.
 3. @doominik No właśnie, i pytanie brzmi czy ma czegoś za mało czy za dużo ;/ ehh.. Jeszcze jedno pytanko, czy mógłbyś pomóc w temacie topingu w dziale "treningi, techniki upraw"?
 4. Podlewam nawoazmi bio bizz. Na tej pani do tej pory jedynie bio grow bo jest na wegu, Nie mam żadnych pożółkłych liści a wręcz wygląda to tak jakby korozja je zjadała... gleba bio bizz all mix. Gleby nie sprawdzałem bo nie mam miernika
 5. Panowie i panie. Ile szczytów na raz można trenować metodami FIM lub Topping? Czy przy już dwóch cięciach nie będzie za duży to stres?
 6. Zatem wydaje mi się że brakuje jej potasu i fosforu, zobaczymy co będzie. Dzieki za pomoc panowie!
 7. Podlewana była cały czas nawozem na wzrost od bio bizz i wręcz myślałem że przesadziłem z azotem
 8. Witam panowie i panie. Nie wiem co robić. Plamy widoczne na zdjęciu których jest niestety coraz więcej a ja już nie wiem czego jej brakuje. Może ktoś miał podobny problem.?
 9. Dziękuję wszystkim za wszelkie informacje!
 10. @Tester Wiesz no co prawda nie zrobiłem fotki przed cięciem ale te dwa stoją w miejscu. Nie ruszyły się o choćby milimetr, a widząc jak zapierdziela cała roślina to mam obawy 😁
 11. Siemanko. Idąc tropem poradnika zrobiłem toping jakieś 4 dni temu ale martwi mnie to że nie widzę tam żadnej zmiany. Czy roślinka może się nie dzwignąć po czymś takim?
 12. Naturalnie, szafka zamknięta co 2 dzien zerkałem
 13. Dobra, dzięki panowie, oby cos wyszło.
 14. Siemanko. Ja mam takowy problem z automatem blue dream, wrzuciłem je do szklanki z wodą w zeszłą środę na 24 godziny, potem precrushing i znowu do wody. Bardzo delikatnie skorupa nasionka rozeszła się 3 dni temu. Wrzuciłem do ziemi i narazie nic nie idzie. Moje pytanie brzmi czy automaty az tyle wychodzą ze skorupy? Pytam bo to mój pierwszy automat.
×
×
 • Create New...