Skocz do zawartości
Format

Purple lemonade x4

Rekomendowane odpowiedzi

@Format zrozumiałem że chcesz płukać glebę dużą, kilkukrotnie większą niż zawsze, ilością wody, jest taka praktyka, ale ja osobiście uważam że przydaje się tylko jak zatrujesz roślinkę solidnie, że samo odstawienie nawozu nie starcza, twoja wydaję się nie potrzebować płukanki, odstaw nawozy 2 tyg przed ścinką mniej więcej a  przez samym harvestem zrób jej 48h nocy i będzie git. Nie chce też zgrywać wszechwiedzącego, bazuje na kilku tylko swoich grow, plus internet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61.to są przezroczyste tak? Zdjęcie robione telefonem niestety nie posiadam mikroskopu i mam zamiar ta jedna ściąć w przyszły piątek. Bez robienia jej ciemni jadę na wakacje i chce zostawić prezent to ta malutka z tyłu po prawej. Ogólnie jedna jest opozniona z tyłu po lewej wobec tych 2 z przodu i jak zrobię ciemnie 48h to ścinać ja z resztą czy zostawić ją do końca? Jakaś rada 😄 bo się zastanawiam i tak brak konkretnej decyzji chciałem ją dawno ściąć ale zaczęła rozwijać pąki w porównaniu do reszty wygląda dziwnie wgl to ma zielono białe włoski a nie tylko białe heh słyszałem że takie liście to może być że przewaga sativy ale mimo wszystko jest dziwna 😛

IMG_20220903_124432.jpg

16622023461271107368806330330557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filozof wiem wiem tylko chodzi o to że inaczej się rozwija od początku. Nawet same topy inaczej wyglądały przy początkowej fazie kwitnięcia i do teraz tak jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Format napisał:

tylko czy coś jej będzie po 48h ciemni bo chce zrobić na pozostałe 

co chcesz zrobić na pozostałe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filozof @Filozofno właśnie chce wyłączyć lampę na 2 dni a jednej dać jeszcze trochę czasu by doszla i pytanie czy jej nie zaszkodzi bo w sumie już ta jedna jakoś zbytnio się nie przejmuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnie wyszło ok. 110g bez szału ale i tak jest git 😁 można zamknąć wątek jak nie zamule wrzucę później zdjęcie jakiegos topa pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format ciemnia powoduje u konopi stres co daje więcej pyłku oczywiśće  cienie robi się tylko pod koniec kwitnienia w innym przypadku roślina może się zchermić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...