Skocz do zawartości
Green man

Liban AK - Afghan Larry - Amnesia Liban - Amnesia Paf

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy tygodnie urlopu spędziłem poza granicami kraju. W tym czasie był brak opadów w okolicy spota. Rośliny zniosły to dość dobrze, sporo liści dolnych uschło i kwietnie się lekko zatrzymało. Podlałem ile się dało i powinno ruszyć do przodu. 

 

IMG_20220820_073450.jpg

IMG_20220820_073533.jpg

IMG_20220820_071040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie pada a u mnie susza, studia wyschła i już nie mam czym podlewać. 

Panie się przyblokowały, czekają na pożądany deszcz. 

afghan larry.jpg

Liban amnezja.jpg

Liban kush 2.jpg

IMG_20220828_071307.jpg

IMG_20220828_071331.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, początkujący napisał:

@Green man ładnie ci kwitną, mam pytanie ty masz tą studnie gdzies na spocie? 

Ładnie kwitną, tylko wody cały czas brakuje. Na 3 tygodnie raz trochę pokropiło. Po tem była ładna ulewa i znowu 2 tygodnie nic. Wszędzie pada tylko u mnie się zanosi ale ani kropli nie spadło. 

Studnia jest wykopana, jest tam rów za drzewami, takie ala bagienko gdzie na wiosnę zbiera się woda. Z początkiem lipca już jest sucho. Jak popada to trochę wody się zbiera w tej studni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Green man Liban Kush to to z tego zdjęcia co teraz wstawiłeś? To z miesiąc, nie 2 tygodnie. Jeszcze nawet nie zaczął na dobre żywicy produkować na liściach.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Green man  no jak te biale wloski uschna i topy spuchną to wtedy bedzie do scięcia idealna, czyli tak jak bylo pisane wczesniej, od teraz 3-4 tygodnie minimum. No chyba ze chcesz palić mało i słabe to scinaj chocby dzis xD

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niemedyczny_Użytkownik napisał:

@Green man  no jak te biale wloski uschna i topy spuchną to wtedy bedzie do scięcia idealna, czyli tak jak bylo pisane wczesniej, od teraz 3-4 tygodnie minimum. No chyba ze chcesz palić mało i słabe to scinaj chocby dzis xD

I to jest jakaś rada,dla kogoś kto nie wie ocb. 

Mam mikroskop kieszonkowy przez który ładnie wszystko widać tzn. Trihomy! 

Ścinam jak jest 80% mlecznych i 20% brązowych. 

Albo zbliża się do tego, bo nie zawsze tak to wygląda, czasem jest trochę przezroczystych. 

Ważne żeby było dużo mlecznych i trochę bursztynu.

PS.Na Liban kush było sporo mlecznych trihomów, może uda mi się Cyknąć fotkę zbliżenia to coś będzie widać. 

Edytowane przez Green man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...