Skocz do zawartości
Jkwjoke

Większy growbox czy da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam boxa 40*40*140 oraz lampę mars hydro ts-600 100w przymierzam się do kupienia czegoś większego 60*60*180 czy lampa którą posiadam wystarczy na taką powierzchnię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jkwjoke napisał:

Mam boxa 40*40*140 oraz lampę mars hydro ts-600 100w przymierzam się do kupienia czegoś większego 60*60*180 czy lampa którą posiadam wystarczy na taką powierzchnię?

z biedą... zabraknie światła na flow; zawsze jednak możesz dołożyć po bokach kilka żarówek i będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Jkwjoke Nie wystarczy, góra 50x50.

A gdybym dołożył coś takiego Panel CREE CXA2520 GROW LED 30/35w? Albo gdybym dołożył jeszcze ta 60w to by było 160w wtedy jaki maksymalnie grow box da radę coś większego niż to 60*60 ?

Edytowane przez Jkwjoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Udyr napisał:

@Jkwjoke Dołóż po rogach 13/15w E27 o barwie ~3000k i wyjdzie Ci taniej.

Ciekawi mnie ta 60w od ledam i czy wtedy dałoby się coś większego skręcić niz to 60*60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Udyr napisał:

@Jkwjoke Dołóż po rogach 13/15w E27 o barwie ~3000k i wyjdzie Ci taniej.

Dobra czyli 4 takie żarówki ŻARÓWKA LED E27 15W CIEPŁA 3000K A60, i jeszcze pytanie jak to zamontować żeby było wszystko na jednym kablu a nie osobno kazda żarówka, rozumiem że muszę również kupić gwinty pod te żarówki? Sry że takie głupie pytania ale totalnie jestem zielony w temacie elektryki. Aa i jeszcze czy to normalne że te żarówki wyglądają jak zwykle żarówki do lampy czy mam szukać jakiś płaskich ?

Edytowane przez Jkwjoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Udyr napisał:

@Jkwjoke złączke wago kup do kabli. 2 żarówki pod jedno wago X2 i później je razem do 1 i do kabla z wtyczką.

Dzięki wielkie a jaki kabel do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...