Skocz do zawartości
cpn nike tn

Siemanko. Co o tym myslicie ? Moja 1 uprawa .

Rekomendowane odpowiedzi

i takie pytanie , na zdjęciu widać końcówki liści tych górnych są  delikatnie uschnięte i żółte od czego to jest ? 

i te liscie czemu maja taki kolor mam 5 i tylko na 1 tak jest stres , obsrala zbroje czy coIMG_20220528_235834.thumb.jpg.cbd8efc63c80c79490c2c2819712d42a.jpgIMG_20220528_235800.thumb.jpg.0e463de8f4bd885b18fda5940d029bc5.jpg

a i jeszcze jedno 38 dzień od pestki i już zaczynają włoski robić się brązowo-pomarańczowe czy to normalne ? trochę nie za szybko ,? spalone chyba nie są raczej od lampy  

IMG_20220528_223105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Udyr napisał:

@cpn nike tn trochę mniej azotu podawaj, a tak to aż w górę stoją ze zdrowia.

Chyba że na tabsie lecisz, to niewiele zrobisz. 

pierwsze 3 tyg 0 nawozów wgl nie dawałem na wzrost nic 12 plus minus dni na kwitnieniu lałem tylko  4x terra bloom podlewam co 2 dzień raz woda raz bloom 5ml na litr wody po 250-300 ml na roślinę  lampa 200 W box 120 na 120 2m wys troszkę minus bo obok siebie stoją żeby światło dobrze chwytały bo narazie na 2 lampę brak siana a te liście to dzisiaj lampę delikatnie w dol dałem i liście odrazy do góry poszły potem dałem do góry lampę to normalne się zrobiły xd ale myślę ze dobrze będzie w sumie tylko mam nawilżacz lampa i dobra wentylacja i zestwik  easy pack plargon kiedy ogólnie zacząć dawać sensation green ?

Edytowane przez cpn nike tn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...