Skocz do zawartości
ZielarzHolender2500

Rosliny za szybko kwitna, za male wyrosly

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

jeszcze mogą podwoić swoją wielkość... ale palenia to z tego wiele nie będzie 😉 pole do manewru przy automacie praktycznie nie istnieje- jedyne co możesz robić to zapewnić im dobre warunki i czekać co z tego wyniknie 

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile bedzie palenia tyle bedzie, zawsze cos 😉 Jestem poczatkujacy, dlatego wybralem automaty, sa polecane dla poczatkujacych. A co radzisz zrobic by jak najlepiej uroslo? I radzisz jeszcze nawozic nawozem na wzrost czy juz na kwitnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co jeszcze nie wyglądają na wygłodzone i musisz uważać aby ich nie przekarmić; poza azotem powoli trzeba będzie jakieś PK włączyć (nie wiem jakie nawozy stosujesz); uważaj też na pH wody którą podlewasz

najlepsza rada jaką można tu dać to: "więcej światła"; prawdopodobnie jego brak jest odpowiedzialny za niski wzrost, a zapotrzebowanie jeszcze przecież  rośnie w fazie kwitnienia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nawozilem je w sumie dwa razy nawozem do roslin zielonych z naturalnym humusem. Mam tez ten sam nawoz do roslin kwitnacych. Dlatego daje wlasnie nawoz rzadko, by ich nie przekarmic. Co do pH wody, to podlewam woda mineralna Spa, co ma akurat pH dla marihuany. Plamy sa dlatego, ze spryskalem je czosnkiem, zeby odstraszyc robactwo (dlatego tez go obok posadzilem). Co do swiatla, przy outdoorze wiele tu nie wskoram. 

W zalacznikach jest jakich nawozow uzywam.

 

 

IMG20220527150034.jpg

IMG20220527150051.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...