Skocz do zawartości
Legenda

Wymiana żarówki LED w przypadku spalenia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Jak w temacie, planuje zakup:

- "MARS HYDRO TS 1000 150W - LAMPA LED GROW TS1000".

I mam pytanie związane z lampkami, czy jest możliwość ich wymiany w przypadku spalenia jednej z nich?

Wiem, że gdy się jedna spali to reszta działa, ale właśnie ciekaw jestem czy można wymienić?

Oraz zastanawia mnie różnica pomiędzy dwiema ofertami tej samej lampy, na:

https://growshopjamaica.pl/pl/searchquery/Mars+1000/1/phot/5?url=Mars,1000

-https://www.growweed.pl/pl/p/Mars-Hydro-TS-1000-150W-lampa-LED-Grow-TS1000/3118?gclid=Cj0KCQjw1ZeUBhDyARIsAOzAqQLo_AkXZu6u6RlFWAfZ6LziX1xj-3oHQFNV_Hr95M5lrYHqA0c7y6saAmPOEALw_wcB

W skrócie cena, odpowiednik mocy (hps 300, hps 250, chyba a druga podają) i szerokość z jaką dochody jakby światło, dlaczego tak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legenda ciężko żebyś cokolwiek sam tam wymienił jeżeli nie masz sprzętu, wiedzy i dostepu do diod o tych samych parametrach, które siedzą w lampie.
 

Co do róznic w opisach to możliwe, ze sprzedają różne wersje tych lamp. Teraz seria TS jest biała, ale nie zagłębiłem się dokładnie w to co jest tam napisane. Jedno jest pewne. W jednym i drugim sklepie przepłacisz za tą lampę. Zamów sobie bezpośrednio od producenta. Wyślą Ci to z magazynu w DE i w ciągu 3 dni roboczych będzie u Ciebie. Przy obecnym kursie dolara wyjdzie Cię to jakieś 767 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr , o kurcze to chyba nie ma co się bawić.

Niby mała szansa jest aby spalić któraś z lampek, zwłaszcza gdy są funkcje ustawiania nimi itd, więc może pech by mnie nie dopadł, ale chciałem spytać, bo wiadomo przyda się taka wiedza.

Nasunęła mi się jeszcze jedna rzecz, czy growboxa, można normalnie podłączyć pod przedłużacz czy musi być jakiś specjalny? Bo i bym wentylator sobię podłączył do programatora, tak samo i namiot, bo tak na gniazdu miałem boxa podłączonego. Te co mają jakby pojedynczy ON/OFF w każdym rzędzie gniazda, tak jakby lub nawet i taki najzwyklejszy:) i się zastanawiam, bo słyszałem, że to trzeba niby jakiś "specjalny przedłużacz" lub nawet, że nie ma możliwości. Czy to aby prawda. 

Dzięki wszystkim za pomoc panowie:)

Edytowane przez Legenda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...