Skocz do zawartości
zwiezak966

[AF] Jack Herer & Blue Lemon Haze, 60W cob, LST

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 61

Panny żyją, idą do przodu, ale przędziorki nie dają im spokoju. Po tygodniu od oprysku znowu zauważyłem nowe plamy na liściach, zatem wczoraj poszedł kolejny oprysk, tym razem mam nadzieję skutecznie je wybiję.

Trochę mi się Panny wyjadły po 2 podlaniach samą wodą z cal magiem. Znowu lecą nawozy, co drugie podlanie, ale coś nie mogę ich wyczuć. Widzę lekko popalone końcówki, a jednocześnie panny są coś blade. Może ktoś ma sugestię co do żarcia im dać ? Blue Lemon bardzo szybko dojrzewa, ogarniałem trichomy to już na ten moment jest pół na pół przezroczyste z mlekiem. Jack Herer zdecydowanie wolniejszy, dużo słabiej puchną topy, trichomy zdecydowanie przezroczyste.

Gdyby ktoś jakieś sugestie co do karmienia to chętnie 😄 do dyspozycji Grow, Bloom, Top max, Cal mag. Poprzednie podlanie było samą wodą z 0,5ml/1l cal magu. Dzisiaj dzień karmienia, także będę wdzięczny za porady. Zwłaszcza co do jacka herera, który wydaje się, że nie chce puchnąć 😄

Po prawej na górze Blue Lemon, na dole po lewej Jack Herer.

1656920883734.thumb.jpg.769d655069fbe2a62c7428053c76ff46.jpg

1656920883744.thumb.jpg.614cfa04210100afdb38e4c8c25571a5.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To okolo 8 tydzien? Dobrze napuchniete jak na ten czas 🙂 trzeba dokarmic bo jeszcze troche zostalo czasu 😛 ale to niech fachowiec sie wypowie co jej dac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz patrzec tez ze rozne odmiany roznie puchna. Jedna ma wieksze topy druga mniejsze. Tych jest wiecej a tych mniej..

Wiec nie gniewaj sie na Jacka

😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green W żadnym wypadku się nie gniewam. Kocham obie tak samo, wiem, że palonko będzie dobre więc narzekać nie mam zamiaru. Aczkolwiek dysproporcja między jedną, a drugą jest spora 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze ze blue lemon haze to przewaga indica a jack hereh to hybryda indica i satiwa.

Satiwa potrzebuje wiecej czasu niz indica. Stad moze wynikac roznica we wzroscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...