Skocz do zawartości
Majki4679

witam w gronie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam jestem początkującym hodowcą który chce nabrać doświadczenia w uprawie auto i oudoor bardzo mi będzie milo jak ktoś dawał  dobre rady w uprawie od kiełka do topów w zamian za to będę posyłał fotki góry dzięki 

Edytowane przez Majki4679

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki4679 siema auto słabo na początek chyba ze Ci na plonach nie zależy nie ma dużo czasu i mało wybaczają sezony zawsze coś naprawisz chetnie Ci pomogą doświadczeni growerzy z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/05/2022 o 22:32, Annigmato napisał:

@Majki4679 siema auto słabo na początek chyba ze Ci na plonach nie zależy nie ma dużo czasu i mało wybaczają sezony zawsze coś naprawisz chetnie Ci pomogą doświadczeni growerzy z fartem 

Annigmato 

właśnie wykiełkowały mi trzy pestki tyle ile zamówiłem odmian się nazywa super skun auto jutro wieczorkiem już będę już wsadzał do ziemi i z moich doświadczenia po wsadzeniu w glebę nakrywam na doniczkę butelkę która chroni od zdarzeń naturalnych ma klimat jak w szklarni jak łodyga już będzie mocniejsza zdejmę i pozwolę powiewu wiatru nią umocnić od połamania pytanie kiedy dodać pierwsza dawkę bo pierwszy tydzień to tylko woda ale drugi tydzień mogę już dodawać małymi dawkami nawóz na wzrost specjalny dla konopi proszę o pod powiedzenie i poradę od kiełka do kwiatu z góry dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...