Skocz do zawartości
mirecki

AK47, AMNEZJA HAZE, JACK HERER, SUPER SKUNK

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester tak, na to czasu już nie miałem, poza tym chciałem sprawdzić jak pójdzie właśnie trym na suchym. Zobaczymy, albo kupię worki na hasz albo zrobię pollinator bo mi się coś takiego zamarzyło. Jak na razie o tym tak nie myślę bo to są już takie trochę odpady. Jak nie to masło z tego zrobię i święto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam co prawda pierwszy raz roślinki ale już 3 partie suszenia za mną.. I przyznam że trymowanie przed suszeniem jest dużo bardziej czasochłonne ale napewno dokładniejsze.. ostatecznie jestem za trymowaniem po suszeniu.. tym bardziej, że temacik schnie trochę dłużej z liściami=)

Zdrówka życzę ×D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goblinn nie do końca, na ak zrobiłem go przy pierwszym zbiorze gdy plecha atakowała (w tedy lałem nawozów więc wolałem się pozbyć ich). Na pozostałych nie robiłem bo ostatnie 2,5 tyg przed kosą nic nie dawałem im i były między czasie 2 dni deszczowe więc ładnie wypłukało. Teraz jestem ciekawy co tam w boxie się dzieje bo musiałem wyjechać na kilka dnia a w dniu wyjazdu zauważyłem lekkie ogniska plechy. Jutro rano się okaże czy wszystko w porządku czy cały sezon poszedł w pizdu bo i takie rzeczy się zdarzają. Jeśli wyjdzie pizda to chociaż z cukrowych masło zrobię to będzie chociaż tyle. A nie ukrywam że wapek czeka na coś nowego, na razie człowiek w celibacie thc żyje 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goblinn bez zmian, się suszy cały czas przypuszczam że na weekendzie temat będzie gotowy, może max za tydzień, 2 wiatraki +wyciągający dodatkowy oraz dodatkowo pochłaniacz wilgoci mały tak żeby powoli wyciągać tą wodę, bez pośpiechu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...