Skocz do zawartości
guma1993

White widow x2 Hps 150 W

Rekomendowane odpowiedzi

20220420_172700.jpg

20220420_172647.jpg

20220420_145600.jpg

20220420_172616.jpg

Coś tam szroni chyba

Na ten mały box potrzebuje 8000 lumenow więc muszę zwiększyć odlegosc teraz z pewnością;)

Moja lampa ma ok.15 000 lumenow 

Trzymam 15 -20 cm na szczytami , więc trochę za mocno pali według mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney'samatorka

Aktualizuje: wysiane 24 lutego teraz sprawdziłem;) inkubator z rqs

Czyli 56 dzień a  nie 73 ;)))

Od 26 marca w boxie pod lampą hps 150 .  Czyli 27 dni pod lampą jest dopiero

@Szym @Tester @Kupa kupalski

Straciłem 2 tygodnie po wzejściu nasionek . Miałem na parapecie w słońcu i pod lampami led z Amazonu później zamówiłem hps i od 26 marca w boxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Pierwsza moja uprawa , miałem już spisane na straty ,kupiłem lampe troszkę za późno  i od 27 dni rzeźbie to jeszcze;))heh

Może akurat troszkę palenia wyjdzie jeszcze z tego , dbam codziennie , może akurat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, guma1993 napisał:

Na ten mały box potrzebuje 8000 lumenow więc muszę zwiększyć odlegosc teraz z pewnością;)

Moja lampa ma ok.15 000 lumenow

Masz zdecydowanie za duzo światła.  Na tym forum pojawiłem się z tego samego powodu co ty ( nawet miałem tą samą odmiane ), czyli roslina mi nie rosła, zbijała się, potem nie puchła. Dopiero wyregulowanie ph gleby (ph  wody lub wody z nawozami do podlewania utrzymuję na poziomie 6.5 {nie więcej i nie mniej) ) oraz wyregulowanie światła do poziomu wskazywanego przez kalkulator (wykręciłem tylko 2 żarówki  5000 lm)  spowodowało, że w przeciągu kilku dni roślina zaczęła puchnąc w oczach i z "ołówków" zrobiły się całkiem przyjemne pałki, które ostatecznie dały 50g suchego.

Ps. Czerwone łodygi w górnej części rośliny świadczą właśnie o stresie spowodowanym nadmiarem światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Andi napisał:

@guma1993 nic jej nie jest tylko wode teraz lej samą 

Ryzykowne stwierdzenie.Ja bym się nie odważył.Nie jest to wzorzec odmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir  wzór to  nie jest z pewnością ;)) ale każdy się musi uczyć,  jeszcze 2 miesiące temu byłem totalnym laikiem ale coś powoli łapię i następny plant pójdzie mi dobrze:)

Obrosło liśćmi przy lodydze strasznie , pewnie za dużo azotu ...

Jak to pisali wcześniej nic tylko pod kosę i do kosza haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...