Skocz do zawartości
Ma✖

Ile czasu panny potrzebują?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym zapytać, ile mniej więcej potrzeba im jeszcze czasu do ścinki? Dziś mamy 77 dzień 45 dzień kwitnienia (7 tydz) łącznie 11 tyg odmiany to Big Mazar auto i Super Skunk.

20220412_180723.jpg

20220412_180932.jpg

20220412_180837.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ma✖ Zależy czego chcesz, jak mleka, to już możesz odstawić nawozy, 2 tygodnie woda + miód i kosa.  Teraz masz prawie mleko, jeszcze gdzie niegdzie są przeźroczyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ma✖  Woda z miodem dla poprawy smaku, ale to , jak chcesz, nie musisz dawać miodu do wody, może być sama woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że tydzień do ścinki mam i już z tydzień samą wodę dostają.. A przez jaki okres tą wodą z miodem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ma✖ Mozesz dać tydzień do kosy i lać samą wodę, mleko będziesz miał, ale bursztynu nie. No najlepiej 2 tygodnie, by się roślina w pełni wyczyściła z nawozów. Temat niżej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowałem, że poczekam, aż w połowie będą mleczne, a w połowie bursztynowe myślę, że to dobra opcja.

Edytowane przez Ma✖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ściąć w momencie kiedy efekty będą najciekawsze lepiej byłoby poczekać do bursztynu? 

Jest ktoś w stanie opisać/rozwinąć bardziej jak to jest przy tych 3 ostatnich opcjach? 

1316661563_kiedy-cina-marihuane.png.38f200b1cbe75ded3e8bd86bbe72d13c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...