Skocz do zawartości
mini69

4x purple maroc,4x pół automaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie jest na parapecie jak widac na filmiku, lecz ma być teraz zła pogoda ,czy coś się może stać z roslinkami ,albo uszkodzić? w następnych dniach ilość słońca ma być znikoma, więc się trochę martwię.

mam jeszcze pytanie czy np. taka lampa ma sens na kilkanaście dni (potem idzie outdoor), czy to raczej nic nie da bo za mała moc, ogólnie na tym mieszkaniu nie ma prądu więc trzeba byłoby z usb zasilać tu link do lampy:https://www.amazon.pl/ściemniania-regulowana-sterującym-ogrodowych-energetyczna/dp/B089LQXPYT/ref=asc_df_B089LQXPYT/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504619281554&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=5153393745845310453&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1011527&hvtargid=pla-1304317185280&th=1 

dzięki za pomoc:) jak coś to jestem nowy, więc jak cos nie tak to przepraszam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mini69 napisał:

Witam aktualnie jest na parapecie jak widac na filmiku, lecz ma być teraz zła pogoda ,czy coś się może stać z roslinkami ,albo uszkodzić? w następnych dniach ilość słońca ma być znikoma, więc się trochę martwię.

wyciągnął się 

 

3 godziny temu, mini69 napisał:

mam jeszcze pytanie czy np. taka lampa ma sens

taka lampka to lipa, oczywiście coś by mogła dać jak byś jakiegoś boksa miał, lepiej to niż nic, świetlówki można też dać

 

nie za wcześnie wystartowałeś z outem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...