Skocz do zawartości
Mójpierwszyraz123

Lampa do growboxa diy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem kompletnie zielony w temacie, chodzi o oświetlenie do growboxa około 0,25 m2. Szukam najtańszej opcji i czy ma sens założenie na splitterze 6 żarówek led po 18 W 2700k i przy kwitnięciu wymina na 6500k? czy ma to sens? Jak wyżej jestem zupełnie nowy więc wiedza nieduża. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

box 50x50x140 lampę jak najtaniej się da, jeśli to co opisałem by się sprawdziło to wyszło by mnie za samo oświetlenie jakies 130-150 zł Wiem że mikro budżet na oświetlenie ale mam jakoś do 200 na to

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mójpierwszyraz123 napisał:

Szukam najtańszej opcji i czy ma sens założenie na splitterze 6 żarówek led po 18 W 2700k i przy kwitnięciu wymina na 6500k?

To jak żarówki i wymiany pod barwy to odwrotnie, 6500 weg,  a 2700 flo. Weź dwa splitery po 4 i lepiej to ustawisz niz 6 w środku, ewentualnie jak masz rękę do tego to na jakiś listewkach, alu czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo naświetlacz v-tac 100w 3000k. Tylko na niego na górę trzeba wentylator komputerowy zamocować na 5v nawet. Bo się grzeje, zero lutowania wieszasz i świeci.

140-160 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedzi! mam jeszcze pytanie czy taki system na żarówki będzie się bardzo nagrzewał? chodzi o to że co jakiś czas będę musiał to zostawić na kilka dni bez opieki i nie chce spowodować pożaru? poza tym na zostawianie takie wiem że przydatny jest programator ktoś jakiś dobry by polecił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...