Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Sory za tego posta ale zależy mi na tym aby uzyskać jak najwięcej informacji, a również proszę o to abyście byli ze mną podczas całego procesu. 

Zrobiłem samorobke z szafki pokojowej, także nie hejtujcie, wiem ma wiele braków ale poprawie to żeby było wszystko obite folia. 

Kwiatek to BananaPunch 

Szafka 70wys/60szer/

Temp podczas święcenia 20h/24h - 30*, Wilgotność na poziomie : 35-40%

Roślinka ma 4 dni. 

Podlewam to Ph perfect technologi w proporcjach

Micro/grow/bloom - 5ml/4ml/4ml

Nie wiem czemu takie proporcje ale tak zostało mi polecone w sklepie w którym zakupiłem pestki. 

Co mi poradzicie zeby zwiększyć wilgotność?

Dziękuję wszystkim za przeczytanie i udzielone informacje. 

Buch z wami. 

IMG_20220321_200834.jpg

IMG_20220321_200910.jpg

IMG_20220321_200915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to poradzę Ci odstawić te wszystkie micro/grow/bloom. Wilgotność wiesz, że masz zwiększyć, polecam nawilżacz lub często pryskac ściany, rzadziej krzaka i keramzyt bo zrobi się szybko bagno. Najlepiej nawilżacz(popatrz co chłopaki mają w fotorelacjach) i zamontować wiatrak który będzie zasysał powietrze z szafki, tym samym zmniejszy lekko temperaturę i wilgotność - więc nawilżacz na bank. Nie wiem co to za światełka, jakieś coby? Roślina nie ma powietrza i wywija końcówki, ewentualnie,  albo to i to czyli powietrze i za duże natężenie światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Też jestem początkujący, ale wiem że można spróbować najpierw domowymi sposobami tzn. jakieś podstawki pod doniczki lub coś w tym stylu z wodą (ja mam pudełka po ciastkach) lub albo dodatkowo niektórzy stosują kubek z wodą i zawieszony nad nim ręcznik tak aby pobierał wodę z kubka. Ja jeszcze skryskuje wodą dodatkowo ścianki boxa (oczywiście na folie). Jak to nie pomaga to zostaje nawilżacz powietrza ultradźwiękowy. Na forum na pewno znajdziesz godne polecenia. Co do reszty niestety nie pomogę bo jeszce nic nie dodaje, ale na pewno ktoś pomoże 😁 powodzenia 16478600953315986938459034664180.thumb.jpg.b2f09f53837b5498ce1490a85e95b31a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosi się to o zapłon.

Wiem że kupiłeś te które nie wymagają zasilacza. Ale nie tędy droga.

Jak się bawić chcesz w cob to clu048 i normalny zasilacz. 

Moje elektryczne ocd płacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Jojo2022 said:

Siemka wszystkim. Sory za tego posta ale zależy mi na tym aby uzyskać jak najwięcej informacji, a również proszę o to abyście byli ze mną podczas całego procesu. 

Zrobiłem samorobke z szafki pokojowej, także nie hejtujcie, wiem ma wiele braków ale poprawie to żeby było wszystko obite folia. 

Kwiatek to BananaPunch 

Szafka 70wys/60szer/

Temp podczas święcenia 20h/24h - 30*, Wilgotność na poziomie : 35-40%

Roślinka ma 4 dni. 

Podlewam to Ph perfect technologi w proporcjach

Micro/grow/bloom - 5ml/4ml/4ml

Nie wiem czemu takie proporcje ale tak zostało mi polecone w sklepie w którym zakupiłem pestki. 

Co mi poradzicie zeby zwiększyć wilgotność?

Dziękuję wszystkim za przeczytanie i udzielone informacje. 

Buch z wami. 

IMG_20220321_200834.jpg

IMG_20220321_200910.jpg

IMG_20220321_200915.jpg

ja bym wymienił folie na koc ratunkowy i pooklejał brakujące miejsca tym kocem a tak to spoko

ziomek, to już nie jest box, to już nie jest growbox, to jest pierdolona kuźnia, oby zbiory były obfite z fartem 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Udyr napisał:

Prosi się to o zapłon.

Wiem że kupiłeś te które nie wymagają zasilacza. Ale nie tędy droga.

Jak się bawić chcesz w cob to clu048 i normalny zasilacz. 

Moje elektryczne ocd płacze.

Już rok temu przetestowałem te lampy i fajnie działają, co prawda dają dużo ciepła ale nad radiator są 2 wentylatory z pc które dobrze chodzą a na samym dole mam dodatkowo wentylator który wyciąga ciepłe powietrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...