Skocz do zawartości
Ma✖

Popalone końcówki liści

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, patrząc na zdjęcie przesadziłem z nawozami? Teraz lać wodę? Jak długo?

20220317_150627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z nawozów biobizz:

Bio-grow

Bio-bloom 

Top-max

Alga-mic 

Calmag 

Lałem jak na 6 tydzień w tabelce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Ma✖ napisał:

Korzystam z nawozów biobizz:

Bio-grow

Bio-bloom 

Top-max

Alga-mic 

Calmag 

Lałem jak na 6 tydzień w tabelce

Tak z ciekawości zapytam, lałeś za każdym podlaniem nawozy? Tak jak producent podaje, zgodnie z tabelką? Cały zestaw jaki masz czy robiłeś wyjątki i lałeś 'po swojemu'?

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lanie czegokolwiek oprócz algamic w takim stanie nie jest wskazane. 2-3 podlania wodą, czy gdzieś algamic. Później włącz topmax, a biogrow i biobloom sobie bym zostawił na kolejne uprawy. Jak cały czas chcesz organicznie to na kwitnienie : pk od biotabs, atami bio Bloombastic lub w proszku palm tree ashes od guanokalong (mega mocny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem ze ja nwm czy jestem zadowolony z Biobizza pierwszą uprawę robiłem na Hesi i miałem wrażenie że wszystko szło lepiej

Edytowane przez Ma✖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ma✖  jak tak śmigam sobie po opisach tych wszystkich nawozów to chyba hesi jest mało doceniony, a wydaje się na przyzwoitą firmę. Chciałbym mieć czas, warunki i kwit żeby posprawdzać niektóre firmy i specyfiki, które produkują. Ale to nierealne. Zresztą, każdy opiera się na podobnych produktach. Inaczej nazwą, inaczej opiszą. Wybiera konsument, ale czy dobrze? Sam robię w handlu i wiem doskonale, że płaci się za logo i opakowanie, nie za produkt. Ale zacząłem od biobizz, mam tego na co najmniej (z moim zapotrzebowaniem) kilka upraw, więc innych już na razie nie kupuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tobie się udaje na nich dobrze dopilnować wszystko od a do z to znaczy że ja jeszcze nie jestem w tym najlepszy 😁 wiedza przyjdzie z czasem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ma✖ kolego nie udaje mi się, ale to przez moją nadgorliwość 😁 nikt nie jest idealny, każdemu może się zdarzyć słabsze grow. Ważne żebyśmy się nie poddawali 🖐️ nauka na swoich błędach jest najlepsza, szkoda że najbardziej dla nas kosztowna 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda 😁 czasem coś musi się zajebać żeby innem razem zwracać bardziej uwagę 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...