Skocz do zawartości
xyi758

35x50x180 - lampa, wentylator, filtr - co jeszcze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Boxa już mam teraz szukam do niego lampy. W kalkulatorze wyszło, że jest mi potrzebne 8500 lumenów. Lampę jaką znalazłem - Mars Hydro TS600 100W. Ma ona 11465 lumenów - nada się (nie za dużo 🤣😅) ? 

Teraz co do wentylatora i filtra węglowego, jest ktoś w stanie mi coś doradzić do tego boxa ? Potrzebny mi są aż 3 wiatraki ? na dole pasywny, a u góry po przeciwnej wentylator który będzie to wszystko wyciągał do którego ma być zamontowany filtr węglowy ? trzeci wiatrak mieszający - wystarczy zwykły, mały stojący na baterie ? 

Co mi jest jeszcze potrzebne koniecznie do zabawy dla młodego rolnika ? 😅

 

@@@@@

Zmieszczę do boxa 2 doniczki, jakiej wielkości powinny być najlepiej ? 

Edytowane przez xyi758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xyi758 lampka spoko. Nawet lekko ponad potrzeby, najwyżej będziesz trzymał dosyć wysoko.

Filtr 100-150m3/h i went dopasowany do tego.

Mieszający najlepiej jakiś 4calowy, nie na baterie. Zwykły na USB albo pod prąd sieciowy.

Jakiś zestaw podstawowych nawozów do tego.

Donice kwadratowe najlepiej ,oby wlot nie był przysłonięty.

Plastik, materiałowe. Wybór podyktowany raczej rozmiarami. Tak z 8-10 l minimum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiada ktoś może jakiś sprawdzony sklep z pestkami ? co by nie reklamować to bym poprosił na pw 😅

co na pierwszą sadzonkę polecacie ? 

Edytowane przez xyi758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xyi758 każda podobnie się uprawia, na pierwszy raz lepiej odmianę fotoperiodyczną z genami indica bo sativy potrafią dłużej kwitnąć przez co większa szansa że coś skopiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...