Skocz do zawartości
BolekvsLolek

jakie odmiany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Śiemandero , jestem świeżak w tym temacie , aczkolwiek już co nie co śię zapoznałem z tematem , mam boxsa 70x70x100cm (0,49m2) , i hpsa 250w, chce tam wsadzić 9 doniczek 5l i teraz pytanie :

jakie odmiany polecacie ??? auto czy nie itp.

 

ps. tak wiem jak to działa , bo pierwszego boxsa zrobiłem  w  szafie  , 4 doniczki auto i z każdej miałem 20-25g z tym że to było na odpjerdol 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konkretnybolek@gmail.com 9 to trochę za gęsto moim zdaniem. Może zacznij od 4 większych donic ?

100 cm wysokości to relatywnie mało jeśli by Ci któraś wystrzeliła w górę.

Jak słabo Ci wyszło za 1 to nie pakuj się w auto, możesz się zrazić do uprawy przez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr wiesz za 1 prazem wyszło mi chujowo , bo zrobiłem to szczerze na odpj..... bo wykleiłem szafę sreberkiem ,  dałem wyciąg i świetlówki i to tyle, nie interesowałem się tym, wiadomo że podlewałem i od czasu do czasu dałem trochę nawozu ale tatko zlewka , 1 z jednej doniczki miałem gdzieś tak 25-30g , teraz chce to zrobić bardziej profesjonalnie, hobbistycznie , bo zawsze się tym interesowałem tylko nigdy nie miałem czasu, a co do tych 9 doniczek, to już parę osób mi pokazało że się da właśnie w takim bossie i wyglądało to elegancko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...