Skocz do zawartości
Eddie Plant

Nowa przygoda - Papryka ostra, pomidor typu cherry, pomidor karłowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z pewnych względów zaczynam hodować owe odmiany. Wszystko zamierzam z żywności robić w hydroponice. Nauki zaczerpnięte z kanałów na yt Kogucia Łączka, oraz Hydroponika bez ogródek. Pozdrawiam ytberów. Narazie to tyle. Nie widziałem wcześniej tego działu.. to dla mnie? 😅😁

20220217_214552.jpg

Oczywiście żartuję z tym dla mnie xd

Nawozy jakich będę używać:

-Canna Aqua Vega AB

-Canna Aqua Flores AB

-Rhizotonic? Może

-PK 13/14

Czyli cały czas Canna 😉

Pzdr

 

PS:

Boxa postaram się wykonać sam. Lampa mars hydro ts600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Slabe te odmiany. Na Cerise to buduj boxa 2m :classic_laugh: a Roma to typowo przerobowa odmiana ktora smakuje niewiele lepiej jak typowy marketowy kupiony w styczniu czyli jak kapeć :classic_laugh:

Jest tyle niskich i smacznych odmian pomidorow z rodziny "dwarf" ze glowa mala, brac wybierac a te co masz to olac bo sie zrazisz do wlasnej uprawy pomidorow xD

 

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo posiane 9x roma i 1x cerise. Cerise będę wtykać w glebe (dużo ziemi mi zostało) a roma do hydro. Potraktuje ten wysiew jak typowy trening, by zdobyć więcej doświadczenia

20220218_122612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawóz Canna Aqua Vega i Rhizotonic

20220322_160421.jpg

20220322_160428.jpg

Od początku jechałem na zwykłym biohumusie. Nie miałem czasu na zakupy i byłem strasznie zalatany Ale od dziś wjechała spożywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...