Skocz do zawartości
mojojojo

6xM8,4xAK,4xZkittlez

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@mojojojo nie znajdziesz nigdzie w internetach hydroguarda w normalnych pieniądzach żeby wysłali Ci do Europy  znalazłem na Amazonie w Kanadzie nie wysyłają pisiałem do sklepu w USA odpisali ze za ocean nie wysyłają tak więc slabo a z tego sklepu co wrzuciłeś  greensell.nl tak dla odmiany do PL tez nie wysyłają i twm gdzie Ty mieszkasz też nie bo próbowałem juz różnych opcji a tak na marginesie to jak wyglądają korzenie Twoich plantow?

Zamiast kupować voodoo Juice proponował bym Ci king Craba  ma dużo większą zawartość tych bakterii co Hydroguarda no ale to juz sam zdecydujesz

Tak jak napisał @Udyrna amazonie w Uk jest 1 galon za ponad 200 funtów a użyteczność tego produktu po otwarciu to 6msc  

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Danczan napisał:

wyglądają korzenie

już nie ma różowych przebarwień, wszystko jest białe. Ze 2 tyg temu czyściłem hydro h2o2 30%, wlałem też do obiegu instalacji, oraz zrobiłem oprysk korzeni. Po 3-4 dniach zacząłem dodawać voodoojuice i korzenie stały sie białe. 

Edytowane przez mojojojo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grolsch3 napisał:

Chodzi Ci o pleche?

tak

 

1 minutę temu, grolsch3 napisał:

zemu uważasz, że topy Ci będą gnić?

tam bedzie naprawdę gęsto. Boję się, że wilgotnośc się podniesie w środku gdzieś i zacznie się gnicie. Dużo sie o tym naczytałem, stad lekka paranoja, może się mylę, popraw mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mojojojo jak przy topach będzie gęsto to masz rację.
Wiatraki mieszające robią robotę, w ziemi ph powyżej 6.5 i dobra podaż i wchłanianie wapnia. W hydro to nie wiem, ale z tabelki którą ktoś tu kiedyś udostępnił to takie 5.8 dla wapnia podobno.

Więc dbasz o korzenie, instalujesz mieszające, trzymasz odpowiednie ph dla wapnia który chroni przed plecha, usuwasz (niedużo i nie od razu) po indukcji liście blisko kwiatów, ale nie te przytopowe i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzień 49. 60% roślin kwitnie (jeden zkittlez  od 2 tygodni), 40% w drodze. Ostatnio trochę przenawoziłem wydaje mi się. Liście dość ciemne, a końcówki lekko popalone ( głownie na górze hydro). Te na wege potrzebują niższego ec, a że wspólny obieg, musze trafić złoty środek. Teraz 1.5 ec. Jakieś 10 dni temu zacząłem dodawać Insta Green,  głównie azot. Liście szybko pozbyły się plam.

Codziennie muszę poświęcać od godziny do trzech, na wycinkę (wywaliłem już 4 kilo liści), ciągłe wiązania ( by wszędzie był doby dostęp światła), pomiary, pożywka (one piją 12-15 L na dobę) . Nie marudzę, po prostu nie spodziewałem się takiej tyrki. Następnym razem robię max 6 na dużym hydro i 1 na małym.

Zastanawiam się czy nie usunąć naprawdę dużą ilość odrostów i zostawić tylko główne ? 

 

 

top1_11zonaaa1.jpg

top3_11zonaaa2.jpg

top4_11zonaaa3.jpg

całość_11zon.jpg

całośc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Udyr napisał:

ta z wywiniętymi liśćmi pewnie w środku gdzieś jest ?

tak, na samym środku. wiem, że to światło za mocno daje , ale tu też muszę złoty środek dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...