Skocz do zawartości
pavelnedved

Mały growbox i niepokój

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Jestem nowy na forum i nowy w temcie. Na codzień korzystam z medycznej marysi wystawionej przez lekarza ze względu na stan zdrowia. Niestety koszt tego leku jest bardzo duży i chciałbym w małym growbox mieć 2 rośliny by trochę zaoszczędzić. Piekielnie się obawiam tego zrobić ale nic nie działa na moje zdrowie tak jak ten lek.

Do teraz w internecie w zakładce incognito przeszukiwałem hasła o nasionach growboxach, uprawie, sposobie itp. Dzwoniłem do dwóch growshopów w celu dopytania o nasiona i ich zakup. Do jednego wysłałem smsa z zapytaniem o nasiona. Growboxa kupiłem z allegro na raty na mój adres. 

Nasiona kupiłem osobiście w jednym z growshopow w Gdańsku do którego wcześniej dzwoniłem. Nikt kompletnie o niczym nie wie z mojego kręgu. Będę używać lampy Mars Hydro 100 W ,która z moich obliczeń miesięcznie powinna brać prądy przy 18/6 około 20-30 zł maksymalnie. Jeżeli się mylę wyliczcie mi proszę. 

 

Czy jest jakaś szansa, że policja dojdzie do wpisywanych przeze mnie haseł w karcie incognito? zobaczy co przeglądałem?, zobaczą moje 3 smsy?, połączenia? czy growshop sprzeda mój numer? zobaczy to forum?

Jaka jest szansa wpadki? Czy z mojego opisu wyżej mam się czego obawiać? Czy bierze mnie po prostu lęk? Mam poczucie, że robię coś zakazanego, ale medyczna w aptece jest bardzo drogą terapią, ja przecież nie chcę nikomu zrobić krzywdy. Dzięki za każdą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pavelnedved  Szansa wpadki zawsze istnieje, jak nie zrobiłeś wszystkiego na tyle przemyślanie, aby nie było możliwości cię namierzyć. Karta incognito to nic, co cię maskuje w sieci, ona tylko powoduje to, że w historii nie zapisują się strony , na jakie wchodzisz, ale wszystko może być monitorowane w necie, bo karta incognito nie daje ci anonimowości w Internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Wole umrzeć niż zaliczyć wpadkę, bo śmierć jest nieunikniona, a wpadka jest unikniona, jak się dobrze myśli i działa, więc wpadka w przeciwieństwie do śmierci zdarzyć się nie musi i zasrać życia kłopotami nie powinna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pavelnedved ogólnie stary póki nie ma konfidenta nie ma sprawy i nie mówię że masz 100% szansy że jesteś bezpieczny bo nigdy nie ma takiej szansy. Staraj się jak już to zamawiać do paczkomatu na dalszym adres email oraz dane które podajesz by nie nie można było dość do ciebie, na tą ilość jeżeli jesteś pacjentem medycznej mj to dostaniesz zawiasy więc działaj tylko z głową ściągnij sobie jakiegoś vpn i przeglądarkę specjalną pod dark neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onyx, dziekuję Ci za rzeczowy komentarz. Czy na priv możesz mi coś polecić odnośnie vpn i przeglądarki? Myślisz,że wszyscy na forum korzystają z tego rodzaju zabezpieczeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...