Skocz do zawartości
Siwy9969

3x auto amnesia XXL 2x auto hulkberry | Box 60x60 Vipar Spectra p600

Rekomendowane odpowiedzi

@Siwy9969 poszukaj w necie wodę marketową o pH 6 dunole mają wszystko ładnie rozpisane jak blisko Kopenhagi siedzisz leć na christianie, była tam taka stodoła nabita sprzętem do grow, taki siwy dziadek tam jest, doradzi Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Siwy9969 napisał:

@ArteK witaminy z hesi to nie nawóz ale dobra odstawie też te kropelki. A jakiś tani sposób na zbicie pH porzucisz?

Ph plus i ph minus w zestawie kupisz za jakos oewnie 60-100zl a starczy na 10 upraw 🙂 wlewasz wode z kranu do baniaka, zostawisz otwarty na 24h, dodajesz strzykawka 8, 9, 10 kropelek i masz ph 6.2-6.7. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siwy9969 no ale miesięcznie 30k koron to podstawa, więc spokojnie się odbijesz, nie wiem jak teraz sytuacja na christiani ale takie żelazne zasady gdzie nikt Ci krzywdy nie zrobi to.

Nie biegaj

Nie rób zdjęć (widziałem jak chińczyk dostał srogi wpierdol bo robił foty, stracił wszystko łącznie z ciuchami)

Baw się dobrze 😉

@Git coś Ty bio Bizz chyba 4 ojro za 250ml ph-

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ArteK napisał:

Nie rób zdjęć (widziałem jak chińczyk dostał srogi wpierdol bo robił foty, stracił wszystko łącznie z ciuchami)

od kogo dostał ciapaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ArteK napisał:

@Siwy9969 no ale miesięcznie 30k koron to podstawa, więc spokojnie się odbijesz, nie wiem jak teraz sytuacja na christiani ale takie żelazne zasady gdzie nikt Ci krzywdy nie zrobi to.

Nie biegaj

Nie rób zdjęć (widziałem jak chińczyk dostał srogi wpierdol bo robił foty, stracił wszystko łącznie z ciuchami)

Baw się dobrze 😉

@Git coś Ty bio Bizz chyba 4 ojro za 250ml ph-

No dokładnie tak jak mówisz dlatego po wypłacie wszystko wjedzie tak jak powinno być. A na chrystiani nic się nie zmieniło tylko jakieś pół roku temu były tam naloty bo kogoś zastrzelili a tak to cisza i spokój 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Udyr napisał:

@Siwy9969 to tak jak jak u mnie, w sobotę pobicia, w niedzielę/poniedziałek zabójstwa ( incydenty) 😄

Pod Kopenhaga to raczej normalne że kogoś tam zabija to kogoś zastrzelą nożem zadźgana takie standardy ciągle się coś słyszy 😆😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wiadomo z tego co zauważyłem tam właśnie "ochrona" to ciapaki ubrani w kolory niebieskie, jak wyżej napisałem trzymając się tych zasad można miło spędzić tam czas ludzie z dziećmi się bawili, no i ta stodoła 😍 nabita sprzętem do grow pod sam korek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dziewczyny wydaje mi się że idą dobrze chociaż jedną próbując uwolnić się z lst urwała sobie szczyt pierwszy raz się z takim czymś spotkałem ale spoko jej wybór 🤣🤣🤣 narazie leje sama wodą tak jak radziliście woda kupna pH 7 wilgotność 62% temperatura 22. Czekam na kolejne wskazówki. Amnesia dzień 23 hulkberry dzień 15

IMG20220213112727.jpg

IMG20220213112747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam załoga coś niedobrego dzieje się z jedną panią robią jej się żółte szczyty pomożecie co to może być i jak z tym walczyć ? 

IMG20220217185503.jpg

IMG20220217185539.jpg

@onyx mistrzu co o tym sądzisz doradIsz coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siwy9969 zaczynają formować topki i rosną, może dlatego są bledsze niż dół rośliny.

27 dzień życia to by się zgadzało przy automatach. U mnie tak to wygląda podobnie teraz, obserwuj. Nie stresuj się bez potrzeby 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Udyr napisał:

@Siwy9969 zaczynają formować topki i rosną, może dlatego są bledsze niż dół rośliny.

27 dzień życia to by się zgadzało przy automatach. U mnie tak to wygląda podobnie teraz, obserwuj. Nie stresuj się bez potrzeby 😉

@Udyr mistrzu nie chodzi o to że są jaśniejsze tylko się pojawiają żółte plamy trzeba się przyjrzeć bo nie mogę ich dobrze złapać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...