Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem pojawiaja mi sie plamki na liściach, mam podgrzewanie podłogowe i nie wiem czy to nie od tego bo plamki są tylko na dolnych liściach więc wziąłem wyżej i się chyba nowe nie pojawiają. Proszę o pomoc 

DF2DE186-56BC-48ED-85D9-FEE26648CBFA.jpeg

A8C3658C-C6BF-495C-B7FE-570173562B2B.jpeg

9A08DC3F-D038-43F7-9DE4-EDAABF42FD92.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Michael Jordan w wersji jamajca style, 😀 @Artsos420 kolega roślinka Ci się bardzo wyciągnęła znakiem tego że to czym swiecisz, jest za daleko od planta albo jest za słabe, czym swiecisz?

Patrząc na donice ziemia raczej marketowa, liście przyklapnięte świadczą o przelaniu krzoka, daj więcej informacji,

Co to za ziemia

Co ile podlewasz w jakich ilościach czy sprawdzasz pH H2O przy podlewaniu

Czy lejesz im jakieś suple

 

Jakie warunki ma roślina wilgotność i temperatura

Czym swiecisz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK To jest moja pierwsza roślinka i nie mam lampy tylko jest przy oknie a podlewam małą ilością wody raz dzienie i używam uniwersalnego nawozu do kwiatów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artsos420 https://marihuanaforum.pl/topic/7938-box-diy-du%C5%BCo-pyta%C5%84-ma%C5%82o-odpowiedzi/#comment-84708 i w fotorelacji jego masz wygląd końcowy. Większość rzeczy użytych do budowy jest w temacie. Poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...