Skocz do zawartości
Buuh

Sadzonka

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK pomoc to pomoc, mówię z doświadczenia, porównywałem do swoich roślin objawy itp. Każda opinia jest opinią, a ty tylko krytykujesz, pan wielki. Czasami amator w amatorski sposób lepiej wytłumaczy amatorowi. Taki ton jaki prezentujesz to nie chęć pomocy, a chęć wywyższenia się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mojojojo pogieło Cie do końca? Piszesz ze roslina jest niedożywiona jak ona w ziemi ma wystarczająco składników odżywczych spokojnie na te dwa  trzy tygodnie, jak nie wiesz co napisać to nie pisz, bo bawisz sie w doradce a huja wiesz o zabijaniu, amator tak doradzi ze gosciowi krzaki dedną po twojich radach i co zrobisz? Gdybym sie chciiał w jaki kolwiek sposób sie "wywyższać" to odczuł byś to dosadnie. Napisałem wyżej huja wiesz o zabijaniu to glowa w lektury i edukuj sie a nie piszesz co ci przyjdzie do glowy. Amatorem to jestem Ja Ty co najwyzej mozesz napisać ze zaczynasz przygode, skad to wiem a no stąd ze porównałeś hydro do gleby chyba wiecej nic pisać nie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArteK napisał:

@mojojojo pogieło Cie do końca? Piszesz ze roslina jest niedożywiona jak ona w ziemi ma wystarczająco składników odżywczych spokojnie na te dwa  trzy tygodnie, jak nie wiesz co napisać to nie pisz, bo bawisz sie w doradce a huja wiesz o zabijaniu, amator tak doradzi ze gosciowi krzaki dedną po twojich radach i co zrobisz? Gdybym sie chciiał w jaki kolwiek sposób sie "wywyższać" to odczuł byś to dosadnie. Napisałem wyżej huja wiesz o zabijaniu to glowa w lektury i edukuj sie a nie piszesz co ci przyjdzie do glowy. Amatorem to jestem Ja Ty co najwyzej mozesz napisać ze zaczynasz przygode, skad to wiem a no stąd ze porównałeś hydro do gleby chyba wiecej nic pisać nie trzeba...

Znowu się nie potrzebnie unosisz, napisałem , ze wygląda na niedożywioną ,po czym zapytałem o ec i ph, by móc się odnieść, czytaj dokładnie proszę. A ty dalej swoje, straszysz o zabijaniu gadasz, skup sie na pomocy innym, albo paleniu, a nie na krytyce, czegoś czego nawet dobrze nie przeczytałes. Chill-out 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mojojojo dobra widze ze beton, najpierw ogarnij swoje uprawy bo wczoraj "prosze pomocy" a dzisiaj wujek dobra rada? To tak nie działa, jak chcesz radzić to wiedz przynajmniej ze masz jakieś podstawy a nie piszesz brednie a przede wszystkim zadbaj o swój grow, i nie mow mi prosze co mam robić.

To teraz starsze? Juz sie nie wywyższam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ArteK napisał:

@mojojojo dobra widze ze beton, najpierw ogarnij swoje uprawy bo wczoraj "prosze pomocy" a dzisiaj wujek dobra rada? To tak nie działa, jak chcesz radzić to wiedz przynajmniej ze masz jakieś podstawy a nie piszesz brednie a przede wszystkim zadbaj o swój grow, i nie mow mi prosze co mam robić.

To teraz starsze? Juz sie nie wywyższam?

prawie, gdybyś ten beton tylko wylał gdzie indziej, jakos by to wyglądało. I jeszcze jedno, nawet ludzie którzy potrzebują pomocy, mogą czasem pomóc. albo inaczej, każdy czasem potrzebuje pomocy, to nie znaczy że sam nie może pomóc. Mam nadzieje, że zrozumiałeś, a nie beton. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mojojojo widze ze ty nie bardzo kleisz to moze tak łopatologicznie zeby dodatło.

Nie ogarniasz podstaw, nie ogarniasz swojej uprawy, porownujesz hydro do gleby, swiadczy to ze albo twoje iq nie przekracza temperatury ciała albo jesteś beton.

Przeczytaj chociaż jedną książkę, chociaż jedną. I nie rób juz z siebie większego posmiewiska niz właśnie zrobiłeś, taka amatorska rada.

Kazdy kto ci zwroci uwage to jakieś pulty robisz, i po co nie umiesz przyjąć krytyki?

Od straszenia jest duszek kacper ja tylko zwracam uwage na całkowity brak twojich kompetencji jako growera, bo wiesz tyle co nic,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ArteK napisał:

@mojojojo widze ze ty nie bardzo kleisz to moze tak łopatologicznie zeby dodatło.

Nie ogarniasz podstaw, nie ogarniasz swojej uprawy, porownujesz hydro do gleby, swiadczy to ze albo twoje iq nie przekracza temperatury ciała albo jesteś beton.

Przeczytaj chociaż jedną książkę, chociaż jedną. I nie rób juz z siebie większego posmiewiska niz właśnie zrobiłeś, taka amatorska rada.

Kazdy kto ci zwroci uwage to jakieś pulty robisz, i po co nie umiesz przyjąć krytyki?

Od straszenia jest duszek kacper ja tylko zwracam uwage na całkowity brak twojich kompetencji jako growera, bo wiesz tyle co nic,

Znowu się unosisz,  jesteś nie uprzejmy. Kazdy może mi zrócic uwage, lubię się uczyc, ale to w jaki sposób ty to przekazujesz jest kiepskie. Nie mów mi nic o czytaniu, proszę, sesję mam więc nie dyskutuj . Sam powinieneś trochę poczytać , na temat sawuar wiwr. Pozdrawiam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mojojojo wywalone mam na twoją sesje, napisze to jeszcze raz drukowanymi bo moze masz problem małymi nie doczytujesz,

BRAK CI PODSTAWOWEJ WIEDZY, OGARNIJ PODSTAWY POTEM MOZESZ MYŚLEĆ O JAKICH KOLWIEK PORADACH!!

jesli jestem uwazasz ze jestem nie uprzejmy to ty masz problem nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...