Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o odmiany outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

tak możesz teraz jest idealny czas pod koniec września byś ścinał, czyli wrobił byś się spokojnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że każdy rok inny ale kiedy najpóźniej sądziliście auto na oucie? Czy pojedyncze bądź 2-3 noce z temp poniżej 10°na koniec jest akceptowalne? Tylko dla siebie więc nie chce na raz i zastanawiam się kiedy Max można sadzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Este2514 jest akceptowalne, tylko automaty mają to do siebie że łatwiej pleśń łapią pod koniec sezonu jak się chłodniej robi, teraz będzie idealny moment na start z automatami, oblicz rosną średnio 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester już się dzieje. Zastanawiam się tylko kiedy Najpóźniej kolejne mogę. Zobaczę z tym co mam jak idzie żeby błędów amatora uniknąć ? dopiero czerwiec ruszył więc czas na kolejne mam jeszcze. 

O pleśni na koniec nie wiedziałem. Dzięki za info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Este2514 napisał:

Zastanawiam się tylko kiedy Najpóźniej kolejne mogę

no to oblicz jak posadzisz na początku lipca to będziesz ścinał pod koniec września początek października i to jest taki maks dla automatów bo są podatne na pleche 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester o połowie lipca myślałem w sumie. Dzięki za pomoc

A jak to jest z czasem od pestki do zbioru podanym przez producenta? 60-75 dni moje w sumie mają podane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Wiecie jak się ma na nasz klimat Early Skunk 2.0 od BFS, Fast Easy Skunk od Bigseed Banku i Outdoor Afghan też od BFS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bloodwyn napisał:

Witam. Wiecie jak się ma na nasz klimat Early Skunk 2.0 od BFS, Fast Easy Skunk od Bigseed Banku i Outdoor Afghan też od BFS?

Early Skunk dochodziła na out tylko nie wiem jak ta wersja, Fast Easy Skunk jak nazwa wskazuje jest szybki więc też powinien dojść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o auto Speed Bud od female seeds? Interesuje mnie od pewnego czasu i może ktoś ma więcej do powiedzenia na jej temat 😃 bądź tez inne super szybkie odmiany nadające się na out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko 

w tym roku planuje moja pierwsza uprawę i mam pewien pomysł

żeby hodowle zrobić w lesie oddalonym ok 20 km od mojego domu. jestem w stanie tam być ok 2 razy w tygodniu.  Chciałbym zrobić w ten sposób żeby na łące z małymi krzakami w lesie zrobi taki namiot z zielonej folii szklarniowej na wymiary ok 2m na szerokość, 3 na długość, 2 wysokość i w tym zasadzić trzy/ cztery rośliny. Na pierwszy raz mam zamiar posadzic white widow 

czy to wogle dobry pomysł? i czy mi cos tak wyrośnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michnik poco ci foliak na oucie, white widow może niedojść

@Kodein możesz automaty jak chcesz szybko plon albo pół auto, dużo tego jest, fotoperiodu to np. Durban poison, easy sativa itp. ale gwarancji nigdy nie ma czy dojdą zależy na jaką genetykę trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...