Skocz do zawartości
XXL-Skun

⭐️[AUTO] ⭐️Runtz ⚜️ G13 🔱 OG Kush ⚜️ Gorilla Glue 🔱 White Widow ⚜️ Lemon Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom

@XXL-Skun Jak dla mnie to bardzo dobrze wygląda, mam też ww, ale moja przy twojej to tragedia, moja jakby wgl się nie rozwijała nwm co jest grane ale może jeszcze odbije. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update :

 

white widdow 30 któryś dzień 34AD9B97-E127-4D47-A750-FD95924FAD84.thumb.jpeg.4ba636d96ddb7bf7b4a2ac01a4fbf424.jpeg

DF942140-648E-4999-B6CF-3FFD0CF16F55.thumb.jpeg.c4953fe5ff43d5f1720fb7549446fc12.jpeg
 

Lemon oraz og kush nie mogę przesłać bo Max 13 Mb wtf 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dolomit i Slimakol trochę ogólnie zostawiłem ją na pastwę losu przez miesiąc bo sir wkurwiłem ale żyje 9B0A5C91-82E1-4DE5-B43A-09EB970931BB.thumb.jpeg.2bd312ee95390e9d641c9f13b931b2d1.jpeg

tu og kush 

Weź mi daj permisje na większy Mb @Tester bo nawet kompresja nic nie daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje 8 Mb ale i tak nie mogę wysłać co jest dziwne ale jebac lemon w tej samej formie co og

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun @początkujący  tak dokładnie, wystarczy odświeżyć stronę i można dodawać do 13 Mb jednorazowo. Ja tak dodaje: dwa zdjęcia – refresh, dwa zdjęcia – refresh...

Aparat w telefonie mam ustawiony na 16:9 - 9,1 Mpx i robi zdjęcia +/- od 3 do 8 Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@XXL-Skun Nie przejmuj się podgryzionymi listkami owady przyjdą skubną trochę ganji i zajebane padną nie wytrzymają fazy. Ja się nie przejmuje i u mnie też pięknie kwiaty kwitną, zajebiście to wygląda pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, XXL-Skun napisał:

nie wiem co mu jest temu og kushowi

ile kupnej ziemi dałeś ? o ph pamiętasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...