Skocz do zawartości
XXL-Skun

⭐️[AUTO] ⭐️Runtz ⚜️ G13 🔱 OG Kush ⚜️ Gorilla Glue 🔱 White Widow ⚜️ Lemon Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak obiecałem zrobimy 2 sezon automatów myśle ze bardzo popularne odmiany wiec dla osób które nie robiły outdoor będą wiedzieć +|- jak wyglądają one na słoneczku 😉 

 

No to co widzimy się niedługo 😌

Edytowane przez XXL-Skun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun podziwiam outdoorowców za ryzyko jakie podejmują, które niekiedy wydaje się nieadekwatne do uzyskanych plonów bo i zwierzyna się czai, potencjalni złodzieje plantów, plecha też lubi wjechać jak jest kijowa pogoda na flo, w dodatku wystarczy jeden głupi biegacz albo osoba która akurat będzie przechodzić i nakryje nas na sadzeniu planta lub jakichś pracach przy nim 😄 i już jest lipa. Outdoor to otwarta przestrzeń do jakiej każdy ma dostęp, a do boxa raczej bez powodu nikt ci nie zaglądnie. No chyba, że uprawiasz w kraju w jakim są łagodniejsze restrykcje co do uprawy konopii

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Czasem sam siebie podziwiam 🙂 fakt jest ryzyko ale wiesz nie chce wdychać jakiegoś syfu z ulicy , i Libię się bawić w takie coś bo przy 3m krzaczku se biwak zrobiłem i było fajnie wiesz zawsze to ruch przygoda a w pudełku to tylko światło i tyle ,a to tez fajny sposób na spacer

Edytowane przez XXL-Skun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun po zimnej Zośce (gdzieś chyba połowa maja jak mnie pamięć nie myli). Ja zazwyczaj startuję początkiem maja tak na spokojnie, ok 2 tygodnie przed planowanym sadzeniem zaczynam kiełkowanie i trzymam je w foliaku żeby nieco podrosły i takie 2-3 tygodniowe sadzonki daję już w docelowego spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester zmień nazwę tematu bo mam inne pestki 

x1 runtz 

x1 g13

x1 gorilla glue 

x2 white widdow

1x lemon haze 

x2 og kush

 

wszystko automat ale nie zmieniaj stylu tylko nazwy dzięki 

Edytowane przez XXL-Skun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XXL-Skun jestem ciekaw co do Lemon haze, podobno ciężko w naszym klimacie żeby te odmiany doszły, bardziej californijski klimat lubią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 moze i dość, ja też czekam na maj i lecę z koksem, oby w tym roku pogoda dopisała to i nawet california dojdzie u nas może haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo , jedna już na spocie (WW)

mnie mam czasu kiełkować wiec na spokojnie po 1 pestkę 

1432E346-2093-4AC3-B742-9E90DC9D99E7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...