Skocz do zawartości
Phemp

Uprawa konopi CBD indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK przestań bo chłopak zacznie mieszać z oregarno i jakiś syf rzucać innym a powinniśmy dążyć do kozackiego legalnego stuffu na ulicach od lokalnych szamanów 😉 Taka moja opinia
@Phemp moja opinia taka, że :
1 jak nie wiesz kto decyduje w miescie o rzucaniu towaru to lepiej uważaj chyba, że chcesz 1 krzak wychodować i sprzedać te parę gram to chuj ale i tak bym uważał gdyż ja jakiś ogarnięty dostanie od ciebie takie palenie to na drugi dzień będziesz rzuć gumę palcami 😉 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato  z czym przestać? Oregano to nie ale koper serio usypia xD

@Lemon Gelato jak gume palcami za troche cibidibi? Eee ja rozumiem jak ktoś by zrobił wyjebe na grubszy temat, zgoda ale X tego to koszt 80ziko? To smiech a nie powód żeby komuś jego anatomie zmieniać xF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK

Jak ktoś nie umie latać z dobrym szitem to nie powinien latać wg mnie ziom 🌴 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla mnie to chujowa akcja robić ludzi w chuja, nie popieram tego, nie raz zdążyło mi się dostać za młodu sztukę podbiału lub majeranku więc gardzę takimi ludźmi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato w pełni się z tobą zgadzam ale co zrobić gdy sam nie wiesz czy twój dostawca jest w ogóle legitny zanim cokolwiek u niego zakupisz hurtem… tu się zatacza koło tak jak w każdym biznesie. Wygrywa ten który ma lepszy sposób. W polsce jest chyba prosta zasada: wychujaj kogos albo ktos wychuja ciebie. To nie jest UK gdzie ludzie działają na zasadzie respektu a psy trzymają się od nich zdala. Żyjemy w polszy… jak bardzo nie chciałbyś dobrze dla tego kraju w wiekszosci wszyscy robią się tu w chuja. Gdybym reprezentował jakis poziom to starałbym się robić wszystko żeby być lojalnym wobec ludzi. Ale nie mam takich warunków ;)). Najprościej byłoby się nieletniemu wyprowadzić z domu i prowadzić własna farmę i kultywować piękną tradycje skuna ;D to wciąż moje marzenie mordy. Ale muszę od czegoś zacząć dlatego kminie czy CBD nie byłoby dobre w moim wypadku na startup bo chyba nie byłoby z tym tyle problemu prawnie i w domu :DD jeżeli chodzi o krzaka. A ludzie jeszcze młodsi ode mnie potrafią się zadowolić samym relaksem jakie daje CBD i to nazywają HAJEM. Brzmi absurdalnie ale naprawde tak jest. W ogóle nie ma w tym nic dziwnego ze piszemy o takich rzeczach tak otwarcie na polskim forum? 

20 godzin temu, Lemon Gelato napisał:

@ArteK przestań bo chłopak zacznie mieszać z oregarno i jakiś syf rzucać innym a powinniśmy dążyć do kozackiego legalnego stuffu na ulicach od lokalnych szamanów 😉 Taka moja opinia
@Phemp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

chciałem uprawiać Cannabis sative L

lecz mam pewien dylemat!

sprawdziłem w kombinacie konopnym wszystkie legalne odmiany cannabis sativa L

lecz patrząc w necie widzę niektóre legalne susze cbd/cbg o nazwie np white widow albo ak47 choć ich nie ma do kupienia jako cannabis sativa L.

teraz moje pytanie skąd Polskę firmy maja te odmiany ?

jak je tez dostać kupić zrobić i legalnie sprzedawać ?

czy to są może skrzyżowane odmiany ?

mozna w w ogóle krzyżować legalnie cannabis sativa l i potem sprzedawać ?

chodzi mi o odmiany np 

Forest od freedomfarms 

 albo coockies od exclusiveweedpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kingfarmer napisał:

teraz moje pytanie skąd Polskę firmy maja te odmiany ?

dali tylko nazwy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andi napisał:

dali tylko nazwy i tyle

Czyli twierdzisz ze wzięli sobie np odmianę 

zenit i nazwali ją AK 47 lub girlscout coocies?

to by nie miało sensu ponieważ by mogły np 10 firm produkować inną odmianę a każda nazywała by się tak samo lub np 2 firmy produkują to samą odmianę a odmiana będzie się różnic nazwą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...