Skocz do zawartości
t3wU

Gorilla Glue | Fast Amnesia 47 | Black Jack Herrer | Auto Big Gorilla XL - debiut 4 roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

czyli lipa że mają aż 44cm, tak? rozumiem, że na przyszłość trzeba manewrować na boki poprzez trening i pozniej przełączać na 12/12?

czyli lepiej jak bym odrazu przełączył?

 @onyx łamanie na ekranie tzn. że będę musiał uciąć łeb mojej dziewczynce ? 

dziekowka za odpowiedzi 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn no i zajebiocha !!! dziękóweczka za pomoc w podjęciu decyzji 😄 czyli przełączam od jutra po półtora miesiąca zabawy -> chcę już palić 😛 no fajowskie dziewczyny masz !!!! z chęcia będę śledził Twoją relację zdjęciową 🙂

 

@Udyr a dziękuję o tym nie słyszałem, a myślałem że już jestem rolnikiem nr 1 w kraju. 😛
tak więc muszę uderzyć do lektury ! piona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t3wU czy bedziesz musiał łamać to sam zobaczysz możesz starać sie rozgałezienia wolnym tępem doginać do ziemi 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@t3wU proponuję dokupić do nawozów canna rhizotonic i cannazym. Nie wiem jakich nawozów używasz, czy organicznych, czy mineralnych, ale rhizotonic odpowiada za rozrost korzeni a cannazym za rozkładanie podgnitych korzeni tj jak za dużo lejesz wody boś nadgorliwy, to cannazym jakoś eliminuje skutki tych błędów. Nie całkowicie, bo jeśli dalej byś przelewał to korzenie dalej gniją i dalej nie mogą oddychać, ale jest to bardzo użyteczne gówienko. Wiadomo - zdrowe korzenie - zdrowa roślina.

20211215_171439.jpg.5999ac6b2edb451675e0230861906b67.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK no fakt, a tego boxa dostałem za free od ziomeczka xddd ale spokojnie za tydz przenoszę się do tego większego xddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn o i super, szkoda ze to nie fotoperoidy by miały czas żeby troche podrosnąc, tak czy siak działaj!🤞

U mnie 39-44 wega bedą tak dlugo na wegu aż nie uzyskam tyle szczytów ile chce wiec pewnie jeszcze jakiś miesiąc, teraz doginałem szczyt i huj w pizdu sie wziął i ułamał kutasisko...😑😤

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr to stare zdj xD już nie używam wgl biohumusa xd ale został w razie wu na outa xdd w tym roku też przymierzam się z sąsiadem xdd biohumus, azofoska, dolomit, ślimakol, asahisl, bat guano, polyversum i biochron już czekają na maj 😁 @t3wU dużo czytaj fr, ja całą wiedzę zdobyłem na tym forum z doświadczenia innych

@ArteK pamiętasz ile wyszło g z Twojej gorylki? Xd tu kolega ma tą samą odmiane, tego auto co ja miałem, podejrzewam że bigseed bank

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn juz na gotowo 66 z jakimiś groszami bez kilku sampli, bylo by lepiej ale jeszcze miernika nie mialem i huja dobrowianka nie ma ph 6,5-6,7 tylko okolo 7,5 (srednia całej zgrzewki) ostatnio bobka w suszarce znalazłem tooo powiem Ci ze dopiero po takim czasie mocy nabrało, jestem ciekaw teraz tych odmian udało mi sie tylko jedną fotorelacje znaleźć na jej temat. Nowa genetyka wiec sprawdzam co z tego wyjdzie, smierdzi juz jak by 1m2 byl na końcowym flo bez filtra. Ale ponoć palenie kozak

Aaa i ja goryla nie trenowałem nic. Jak chciał tak se szedł. Napewno big bang, ja z polskich stron juz nie zamawiam, na jednej z paczek stępel policji ze paczka otwarta w celu sprawdzenia xD

Wlasnie! Dobrze mowisz @Bloodwyn

@t3wU u mnie na profilu znajdziesz jak ten goryl wygląda.

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu ja bym już przelaczal na 12/12 albo robił jeszcze na nich topa/fima i próbował zglebic te rośliny bo jak przelaczysz to będzie mało miejsca w namiocie. 

 

A auto dojdziei na 12/12 tym się nie martw. U mnie auto było z sezonami w donice 3.5L i zdjalem 34g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK to ładnie 😁😁 ale przecież w Cannadzie legalne, to skąd ten stempel🤔 dlatego zamawiam od Canny 🤣😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie, LTS i na kilku topowalem szczyty, w huj mało z takiego badyla wyjdzie wiec na tylu roślinach zobaczymy co wyjdzie najbardziej efektowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn tak to gorilla bigseed bank, 
@ArteK dzięki za wszystkie rady,

przełączyłem dzisiaj na 12/12 i zobaczymy co dalej, a tymczasem mam kolejne pytania które mi się narzuciły:
- czy to normalne, że w moim namiocie latają sobie meszki/muszki ? takie małe skurwesynki, mam nadzieję, że nie skrzywdzą moich dziewczyn...?
- niedługo wyjeżdzam na tydzień - nie będzie miał kto ich podlewać. Macie jakieś pomysły/patenty jak rośliny przygotować na taką sytuacje...?
- oraz zastanawia mnie, co się dzieje gdy roślina już rozsadzi swe korzenie na całą doniczke... może się coś zwalić? ? bo nie wiem czy mam wystarczająco duże,
nie wiem ile mają litrów, kupiłem jakieś kwadratowe w castoramie. I tak na moje oko mogą być już za małe (ale nie znam się)

pozdro ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t3wU jakieś robactwo, doraźnie jakiś lep, drogi nie jest ten żółty 12ziko chyba musisz sprawdzić liscie czy nie masz larw pod spodem liścia jakaś lupa micro jubilerskie albo zoom w tele musisz wiedzieć co to tam lata, takim lepem wyłapiesz wiekrzosc doroslych osobników, suabo ze tydzien nie bedzie miał kto zajrzeć, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...