Skocz do zawartości
Luigi

MarsHydro TS600 a powierzchnie

Rekomendowane odpowiedzi

@palacz239 naprawde dobrze sie ta lampa musi sprawować skoro pytasz czy dowalić jeszcze jedną w 1m2 i z kwoty tysiąc coś róbi sie ponad dwa. Wiec troche dyskusja  bez sensu.🤷‍♂️🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem z powodu zwiekszenia plonu geniuszu. Zauważyłem, ze po uprawie strasznie obrosles w piorka

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ArteK napisał:

@palacz239 edytujesz posty jak ospisze cwane. Czekam na efekt ile wytargasz z m2 powodzenia 🙂

Edytowalem posty przed twoim odpisaniem, a bynajmniej nie widziałem twoich odpowiedzi bo edytowane były od razu. Nie udawaj mądrzejszego niz jesteś. Zauważyłeś, ze świeży użytkownik i probujesz na siłę udowodnic jakies swoje chore racje. Porownujesz marsa do jakiejs samorobki ulepa. Bazujesz na podstawach po paru ja nie po dwóch i takie jest moje zdanie. Nie jestem tu aby sie sprzeczac. To ty wyjechales z tekstem ze za cene tsw 2000 dorwalbys cos lepszego po czym podajesz lampy o polowe droższe. Moze mniej pal? W sumie nic mi do tego twoja sprawa. Nie znasz moich planow a gadasz o tym, ze chce dwa marsy na m2... skad wiesz, ze to by bylo ma stale i czy nie maja stanowic jakiegos wiekszego projektu? Co dziwnego w tym, ze zapytalem czy jak na flo doloze W to czy zwiekszy plon?

 

Juz nie bede odpisywal. Wracam do czytania postów żeby przypadkiem nie urazić młodych aspirujacych. To miedzy innymi dlatego nie prowadzę fotorelacji.

Siemanko i z fartem.

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@palacz239 @ArteK panowie growerzy, farmerzy, zacna bracio rolnicza, szanowni przedstawiciele swych pół elizejskich. Nie kłóćcie się do chuja. @ArteK zgodzę się, że  do Attis nie ma podjazdu przez MH, bo te lampy to jebane ufo, ale TS2000 to też przejebana lampa i @palacz239 zapewne fajnie z tego ściągnie. Powinno zakończyć się na tym, że ten woli to, a ten woli to i chuj. Poniekąd zgodzę się troszkę jeśli chodzi o fotorelacje. Nie mówię, że zawsze, ale przynajmniej raz się zdarzy, spór, ktoś kogoś nie posłucha, powie, że ma być tak, tak czy tak. Ja swoją fotorelacje prowadzę na chyba najbardziej znanej zagranicznej stronce GD, więc jeśli komuś nie pasuje konstruktywna lub też nie - krytyka ze strony braci forum z PL, to na prawdę, nie jest to jedyne miejsce do relacjonowania 🙂

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja racja Moj spokój 

A palił będę ile bede chciał i kiedy bede chciał

@Luigi Dzieki Mordko za glos rozsądku i sorrawencja za spam 🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...