Skocz do zawartości
Udyr

[AF] Black Cream, Red Strawbery Banana [100w LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dzień ostatniego podlewania nawozami to będzie up. Później sama woda.

 

Dzień 62 warunki nieznane, niecałe 3 tyg przed nimi. Black Cream już na większości mleka. Red Strawbery Banana nieśmiałe pojedyncze.

 

Te białe plamy na liściach to efekt zbyt mocnego światła, zachciało mi się sprawdzać czy popali 40cm od roślin na 100%. To był błąd 😄

Następny up zapewne przy ścięciu. Teraz tylko dowalą masy.

received_1179673986105665.jpeg

received_733567924296864.jpeg

received_2171378603013255.jpeg

received_1110417186447295.jpeg

received_1039484843442629.jpeg

received_1095269767687166.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie to rośnie. Niewiem czy to przez słabe światło czy takie odmiany. Po wyglądzie mogę stwierdzić że ani smaku ani wagi nie bedzie.

Ma to chociaż jakiś zapach?

W dniu 12/03/2022 o 15:55, Brazil Munster napisał:

Ale 3 tyg to one i tak będą wogole wyglądać inaczej niż teraz:) 

Nie wydaje mi się.

@Udyr Skąd te nasiona?  

Już się dopatrzyłem sweet seeds. (Mówiłem że auto to hujnia)

Zamiast tych wętylatorów byś tej mocy na światło rzucił.

Lampę masz za wysoko. 

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak podniosłem i obniżyłem jeszcze moc do zdjęć. Wiszą 30-35cm nad rośliną.

Więcej nie ustawie bo pali liście od światła.

 

Black Cream ciśnie anyżem.

Banana bazylią jakby i miętą.

 

Na wadze mi nie zależy. Zostaje to dla mnie, dobrze się bawię, gdybym chciał lecieć na ilość to nie bawiłbym się w 100w.

Dziwnie rosną bo się przyzwyczajam do Bio-bizza dopiero. Za mało dostały żreć w ważnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na ilość nie uprawiałem, nawet nie ważyłem ostatniej uprawy, ale w tych auto jakości nie widać. Dużo masy zielonej żywicy brak. 

4 minuty temu, Udyr napisał:

dobrze się bawię,

To jest najważniejsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak nie no o samych autosach nie powiem nic dobrego. Rosną słabo.

Z ucięciem łba na sezonie 2x lepiej mi to wyszło.

Żywica jest, tylko zlewa się kolor z liśćmi. Zostało sporo pestek ale je ziomkowi oddam.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 71.

Sama woda, jesień pełną gębą.

Nie jest pięknie bo kolory już potracone. Jutro lub w sobotę tnę to towarzystwo.

 

received_324708409529966.jpeg

Black Cream 

received_4797837343603922.jpeg

Red Strawbery Banana

IMG_20220324_090136_2.jpg

Całe te automaty moim zdaniem są nie warte światła. Fakt Black Cream był przelany i dlatego tak wygląda. 

Dopóki sam się nie przekonałem to nie wierzyłem że rosną one dosyć dziwnie.

I muszę przestać się cackać z ilością nawozów. Trzeba lać ile wlezie na przyszłość .

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości jaką wysokość mają te Twoje roślinki ? 😄 Sam żałuję, że nie wcisnąłem do swojego boxa 2 panien patrząc na to jak automaty wypełniają miejsce.

Baaardzo mi się podobają te odmiany, ciekaw jestem smaku i mocy, daj koniecznie znać jak już ususzysz!

P.S co do nawozów to mówisz, że lać ile wlezie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 lałem naprawdę spore ilości wszystkiego. Do 65 dnia dostawały żreć co każde podlanie. Wodę widzialy może 3x w swoim życiu.

I jak dla mnie wygląda to komicznie.

Wysokości 35-40cm.

Ale wiadomo, małe waty - małe kwiaty 😄

Był plan wsadzić 4szt w ten mały bajzel ale sobie odpuściłem. Większy box już czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, to ja chyba swojej też zwiększę dawkę, bo dzisiaj poszło podlanie wodą bo myślałem, że 3x pod rząd nawóz to już przesada, ale widzę, że mogę się mylić.

Przy okazji, jakiś sposób na podbicie azotu ? Bo wygląda na to, że mam niedobór u siebie, jedyne co mam z azotem to bio bloom, tylko ile tego zalać ? 😄

W jakim boxie teraz planujesz sadzić ? Tym razem pewnie już polecą sezony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 jak masz brak azotu to idź do ogrodniczego i coś znajdziesz. Ja mam np w cal-magu 3-0-0 to sobie tym też podbijalem.

Moje dostawały grow 1,5ml/ l od 3 tyg życia do prawie samego końca. Nie wiem dlaczego się utarło żeby nie dawać azotu na kwitnieniu. Potrzebują tego to się daje.

Tak mam już sezony femki czekające na wysiew +2 regulary sezonowe bo czemu nie.

60x60 podstawa lampa 100w którą mam teraz i w razie potrzeby 2x 30w v-tac 3000k czeka.

Miała być zmiana lampy ale ta daje radę.

Btw ja mam bio-bizz, to można lać od 1 dnia siewki. 

Zaczynając od root juice, activera + microby i bioheaven. Jest tego od groma i dodaje się żeby życie w ziemi miało dobra dyskotekę 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile ściągniesz z tych krzaków, na ilości Ci pewnie nie zależy jak to pod własny użytek, ale jestem ciekaw jak to wyjdzie. Tym bardziej, że w sumie szybko doszły, lekko ponad 70 dni to spoko wynik, nawet jak by mało wyszło, bo szybciej będziesz mógł sezony wsadzić.

Zastosuję się do rady kolegi i będę lał nawozy aż zdrowo, dopiero przed ścinką poleci flash i wsio, pod nóż 😄

Jakieś ciekawe odmiany na następny grow ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 następne dopiero po Wielkanocy, nie zdradzę jakie bo nie ma fotorelek z tych pestek nigdzie. Jakieś nowe wynalazki.

Poszukaj sobie jakiejś tabeli do lania danego nawozu, tylko nie od producenta. Bardziej od użytkowników, wtedy jest bardziej miarodajna bo tworzona z obserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto sa do pizdy, mowie tylko ze swojwgo doswiadczenia. Żrą wiecej prądu, a wiemy ile teraz poszedl do gory. Do tego nie mozna ich dotykac bo zaraz odpierdalaja jakies cyrki, a na koncu topy wydaja sie cudowne, a wychodzi figa z makiem, luzne topy, wgl nie zbite, lelum polelum takie.. 

A sezon to sezon 😄

 

Ale no bedzie co popalic chociaz. Ja ogolnie zmieniam taktyke i bede sadzal tylko 1 sezon na boxa, 6tygodni wega i elo. Wyciagasz tyle co z 4 autosow. 

 

Ja sicnam swoje w piatek, zobaczymy jak to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git ten brzydszy z tyłu jest zbity względnie, to drugie to miotła 😄

Fajnie się bawię, właściwie podlewam co 3 dni i nie otwieram namiotu bez potrzeby. A koszt prądu przy 65-70w to śmiech na sali 😄

Gdybym chciał kręcić wyniki to min 1,44m bo mniej to szkoda czasu żeby się spinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzińdybry.

 

Dzień 72, przyszedł czas to ściąć. Sprawdzałem sampla z dołu na szybkim suszeniu i wcisnęło mnie w kanapę. Więc nie ma co czekać.

Black Cream

 

received_645257216559303.jpeg

received_695370261645150.jpeg

received_701368187948235.jpeg

received_669168401088104.jpeg

received_770785770566138.jpeg

Red Strawbery Banana 

 

received_1634423783573497.jpeg

received_1048530115761564.jpeg

received_474009197757795.jpeg

received_513299673725535.jpeg

received_728244634840460.jpeg

received_1132755784140186.jpeg

Patrząc po otrzymywaniu (będzie też później dokładniejszy na sucho) to tragedii nie ma. 

Pachnie mocno, aż w głowie się kręciło.

Po wysuszeniu wrzucę wagę ale sądzę że koło 55-60 się zakręci. Fajnie ta lampka smaży.

W rytmach cięte było 😄

https://youtu.be/gOpAr0UiT6Q

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję 😄 Co prawda pewnie spodziewałeś się więcej, aczkolwiek to co wyszło jest git moim skromnym okiem. Zwłaszcza jeśli wciska w kanapę 😄

W ch... podoba mi się kolor tych topów.

Powodzenia z następną FR

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...