Skocz do zawartości
drtx

dodatkowa lampa ma sens ?

Rekomendowane odpowiedzi

cfl 125 w do 100 w leda 20220107_123001.thumb.jpg.fb293bb2640f8e6f5c3447eb34c342da.jpgPS nie moge  powiesic tego w boxie ,tak jak stoi chyba najlepsza mozliwa dla mnie opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minutes ago, Tester said:

@drtx ma sens jak masz mało światła

moze to poskutkowac wiekszym plonem? powinno chyba prwada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz niskie krzaki to doswietlanie jest nie potrzebne. jak masz kszaki/ krzaka 1.40m wysokości to doświetlenie boczne jest użyteczne na flo. na wegu doświetlanie to marnotrawstwo pradu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 50 cm maja,ale jak mialem tylko tego leda sete,to plon byl az sie chcialo plakac, a waty ida chyba w parze z polepszeniem plonu? szczegolnie ,ze tam gdzie swieci cfl nie docieralo tak swiatlo na boki laseczek,moze to placebo,ale jak 1 dzien minal w takiej kombinacji wygladalo jakby napuchlo lepiej niz bez niej

obecnie mysle o zakupie spider farm sf2000/3000 na powierzchnie boxa niby 120x60 sf 2000 ideaolo
i nie wiem czemu ludzie tak zachwalaja lumateka 200,jestem laikonikiem ale wyglada jakby miala mniej diod np. i o ile sie nie myle nie sa z samsunga a wszyscy wlasnie te dioty polecaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...