Skocz do zawartości
Artor

Ak47 auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Artor dlaczego co z nimi. Dodaj zdjęcie calej rosliny bo tak fragmwntarycznie troche cięzko coś wywnioskować sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artor ogolnie jest strasznie zbita jak sałata.@konopny_janusz tak jak napisał moze jest gloda a moze poprostu taki strain

@Artor daj zdjecie całej rośliny, ona juz kwitnie wiec jak najmniej stresu jej. 

Co jej za witaminy podajesz? Czy w ogole jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artor @Artor wygląda na zdrową. Ale dla swiętego spokoju jak masz mozliwość sprawdz przy podlewaniu co wyplywa w podstawke. Dla pewnosci chodzi o te jasne końcówki na nizszych partiach lisci, Jak nie masz to odkap troche z donicznki w jakis kieliszek czy coś żebyś  mogł zmierzyć ph.

Masz taką mozliwosc?

Ew sprawdzenie ph gleby?

@Artor fajne bylo by zdjęcie bez lampy. Bo są dwie opcje po tej fotce. Albo ph swiruje albo zaczyna jej brakować skladników odżywczych zwlaszcza ze weszla w faze kwitnienia.

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK o pH raczej się nie martwię bo akurat pH zawsze starałem się mieć dobre ale i tak sprawdzę pH gleby.  Ale martwię się tymi fioletowymi łodygami nie wiem co może to powodować

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx

Sprawdziłem genetykę i miałeś rację jeśli chodzi o to a roślina rośnie w oczach otwieram growboxa co jakieś 3godziny i widzę jak topki zaczynają się formować zamówiłem również mikroskop.

Niestety górny szczyt jest troszkę popalony od lampy ponieważ nie mam możliwości wyszej regulacji

 

IMG20220110140144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo niektóre liście zasłaniają robiące się topki i nie wiem czy je przycinać bo boje się że zastopuje roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...