Skocz do zawartości
Bambaramba

Amnesia XXL af szafa (0.22m2) LED 50w 7200lm

Rekomendowane odpowiedzi

@Bambaramba mordo, widzę że szukasz pomocy na różnych forach. Pozostań przy jednym bo ile miejsc tyle opinii . Chociaż i tak jak widzę zdania są bardzo podobne 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ba przelanie przy okazji skontroluj pH co do światła tez nie dobór mógł zrobić swoje masz drenaż w doniczce i jaka masz ziemie bo być może złe wymieszana i woda gromadzi się u spodu .Z wilgotnością w ugładzone jakby był problem w początkowej fazie ijakby teraz tez chyba masz trochę nisko(albo się mylę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym teraz za dnia ma 40/50wilgotnosci  w nocy trochę więcej bo 60 ...pH skontroluje dzisiaj ale ostatnio miała 6.. z żarówek wyciolem klosze ostatnio ... Podałem wczoraj na noc 100ml wody bo nie była podlewana od 5 dni na moje oko miała już sucho , nie przelało jej się jakoś bardzo ,ale chcem ja podlewać stopniowo by zaraz błota nie zrobić bo tw ziemia tak jak mówisz chyba jesteś zbyt fajna bo to zwykła do kwiatów doniczkowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bambaramba No to jak widac musi sobie poradzić z tym nadmiarem nawozów, a na kwitnieniu zacznie zużywać bardziej potas i fosfor. Ale Twoją czeka czysta woda tylko przez jakiś okres.

Obserwuj bo tu nic nie zrobisz, a przesadzać na kwitnieniu trochę by było szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście denerwuje płyn Helliga, ciężko tym się mierzy pH, u mnie np pokazywał pomarańcz taki właśnie zmieszany z zielenią jak u ciebie po boku plamy jest zieleń, a zmierzywszy pH wody która wypływa dołem już prawilnym miernikiem wyszło mi 7,8. Reakcja była mniej więcej taka: o k***a 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bambaramba Ziomus trochę wyglada na prZelanie ale jak jest sucho to chyba na korzenie poszło odczekaj po podlaniu jak nic nie bd lepiej to może lepiej zacząć od nowa bo   z „tej mąki chleba nie będzie"tak mówiła o mnie śp Babcia wiec sam musisz podjąć decyzje jeżeli odżyje zostaw staraj się i Walcz jak bez zmian to mimo iż nie jestem zwolennikiem  (nie sztuka jest spierdolic tylko to wyprostować)wypierdol zacznij od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bambaramba Robi się tam już 7 zielony kolor ph lepiej uważać 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fota robią się czerwone łodygi i jasno zielone końcówki liści jutro dojdzie calmag , więc wstrzymać się z podlaniem woda ,żeby jutro podlać z calmagiem ?...

16412215933554827952731159960797.jpg

16412216340786758371895192019473.jpg

16412216899242405169901564254253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bambaramba czerwone łodygi też mogą być niedoborem fosforu, bo zaczyna powoli kwitnąć. Calmag możesz zapodac, napewno jej krzywdy nie zrobi.

Ale to jutro jeśli podlewać ja chcesz regularnie.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...