Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Początkujący : Lumatek 200w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam lampę LED lumatek ATTIS 200W i nie wiem jak wysoko ją ustawić od roślin i na ile % mocy. POMOCY bo rośliny idą zaraz w donice bo już wykiełkowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wiedzień mam, że jest za mało światła albo za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mam 2 dni roślinki w ciemni i wiglgoci i chyba moge juz dzisiaj je do doniczek ładować czy czekać jeszcze do tygodnia 

czy nie trzeba . AUTO GORILLA GLUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2 dni z 8 cm urosły od ziemi a w zasadzie przez noc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w zasadzie 2ga dobaIMG_20211222_145311.thumb.jpg.e03abc757dda74dba4c1565dbb48824f.jpg

IMG_20211222_145248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy grower mówił mi ze prze pierwszy tydzien muszą być w ciemnym i wilgotnym pomieszczeniu. to kogo się słuchać kto ma rację

. Dobra to wale jje w donice. plargon moge już dodać na wzrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziemia zwykła uniwersalna do 6.6 ph donice jade kupić 11L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z podlewaniem pacjenta auto gorilla glue po zasadzeniu jak zacząć podlewać i ile L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lemon Gelato  Popatrz na to z punktu czystej logiki, roślina w naturalnym środowisku po wyjściu z ziemi przez tydzień chowa się przed słońcem, a dopiero po tygodniu ukrywania decyduje się do siebie dopuścić światło słoneczne ? Od pierwszych chwil wyjścia rośliny z ziemi światło jest jej niezbędne do prawidłowego rozwoju, ale oczywiście trzeba uważać na natężenie światła, bo młode sadzonki są wrażliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato Co to znaczy każdy grower i gdzie to przeczytałeś? Roślina myślę nie przeżyła by tygodnia w ciemni

Jak dla mnie ziemia uniwersalna to badziewie przez które są same problemy, jak masz taką drogą to i w ziemię zainwestuj bo ci ułatwi życie 

Proponuję założyć fotorelacje na forum to postaramy ci pomóc przejść przez pierwszy grow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uniwersalnej to można sobie szczypiorek uprawiać.Jeśli masz jak to organizuj ziemię dedykowaną pod panienki, tak jak kolega wyżej radzi.Nie pożałujesz.

@Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...