Skocz do zawartości
Juras80

Czy Panny nie za małe ?

Rekomendowane odpowiedzi

To mój 1 od lat namiot. Może ktoś z doświadczonych growerow mi powie czy jak na 10 dni Wega nie są za małe automaty 

9770D3BD-0AD8-4058-BE01-3987C187ADCB.jpeg

14E72927-5481-45A8-A221-5D25421D46E3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx @onyx

Hps 600w cooltube 60c od szczytów , wiatrak mieszający,dwa wyciągowe 125mm . Ziemia Biobizz all mix. Podawałem już House & Garden Roots Excelurator Root Stimulator Additive Hydroponics i biobizz grow. Woda odstana Ph6.5 

Kilka godzin temu podlałem i już widzę ze dolne liście. To musi być przelanie 

Edytowane przez Juras80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że masz połączone dwa problemy, przelanie i złe pH, ale nie dałbym sobie ręki uciąć. W allmixie te sadzonki powinny mieć ciemniejsze liście, chyba mają jakiś problem z pobieraniem azotu z gleby

mierzyłeś ph tej wody odstanej czy strzelasz że ma 6,5?

6,5 na wega to też w sumie trochę dużo, na wegu najlepiej od 5,9 do 6,2 coś w ten deseń

na flo podobno 6,5

Ja w ogóle sobie uświadomiłem że nawet odstana kranówa ma u mnie ph większe od 7.0, a jakbym tam jeszcze dorzucił Rhizotonic który jest poniekąd stymulatorem rozwoju korzeni to robi się już gigantyczne pH

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Kilka godzin temu podlałem i już widzę ze dolne liście. To musi być przelanie. 
Podsypałem wapnem za pojutrze podleje z nawozem. Nie wiem czy nie za często co 3 dni lać po 200ml ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, onyx napisał:

@Juras80 tylko wciąż masz problem ze pH 6.5 może być za wysokie, czym marzysz pH wody którą podlewasz?

Plus test kropelkowa 

A5CC2A37-9310-4230-A48E-7D30875140FB.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tez kojarze all mix ma wystarczajaca ilosc nawozow w sobie na okolo 6 tygodni zycia roslinki. Wiec z tym grow tez bym uwazal. 

Moge sie mylic. Sam mam posadzona jedna  w all mix wiec mozesz zobaczyc w relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...