Skocz do zawartości
KlausKörner

Taka sytuacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Pakowanie szło szybko idzie się pozbyć boxa raz dwa. W sensie rozłożyć. Krzaki w worki poszły mogłem spuścić w kiblu,  duży blender mam u góry, zmielił bym to i spuścił w kiblu. Zaryzykowałem i schowałem pod prysznic, nakryłem kołdra, zmoczylem ja trochę. Jak już wiedziałem że jest bezpiecznie to z koleżka trymowalem rękami co się dało. Towar w worek i na lince za okno,😎🍕 krzaki nakryte workiem aby nie jebali i pod prysznicem. Resztę ekwipunku nawozy lampe spakowałem pod łóżko tj. "do wersalki"  i nie trwało to długo. Do adwokata zadzwoniono, nagrałem się na pocztę bo od razu nie odebrał.... No i co? I on mówi, Klaus mój ty kochany, a po co to wszystko było,ta konspiracja stres nerwy,żonę pan martwi,dziecko, lepiej jak byś pan tego nie ukrywał. Jak by wpadli po to, to i tak byś pan nie schował na tyle aby nie udowodnili, nawet po śladach uprawy, a jakbyś pan ukrywał to jeszcze gorzej . Lepiej powiedzieć jak facet, sory panowie, moje to , dla mnie, głupio wyszło. Sory kurwa za te buty jeszcze raz, zbierałem to miotłą na kupę.

No nic. Na przyszłość.

IMG_20211207_170037.jpg

IMG_20211207_170142.jpg

IMG_20211207_180151.jpg

Tu pod prysznicem

IMG_20211207_180951.jpg

IMG_20211207_180913.jpg

IMG_20211207_180959.jpg

Tryming łapami👍🤪

IMG_20211207_182953.jpg

IMG_20211207_183009.jpg

IMG_20211207_182959.jpg

IMG_20211207_182343.jpg

Palec sobie rozjebalem...

IMG_20211207_171700.jpg

Zebrany bałagan:

IMG_20211207_182357.jpg

IMG_20211207_181110.jpg

Sory,ze zdjęć takie chuju muju, ale ostatnie co mogłem to robić foty, na szczęście szybko już mogłem bo szybko było SAFE , i takie o mam.

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie spakować bałagan w 10 min 13min nawet, łącznie z rozebraniem boxa i blenderem na miał roslin, skitrac towar na posiadanie, ale nie wylgasz się z uprawy. Tak mówię ja i mój pomagier, nie ważne, jak przyjdą po to, to na maksa wiedzą po co. U mnie byli o głupią łódź motorową, bo kupiłem niedawno, ale kto by wiedział. Generalnie jak wpadną, nawet gdyby się chciał rozejrzeć po domu,po piętrach, to by nie znalazł, nie wyczuł, ale jak by byli z NASZEGO powodu, to lepiej, podobno lepiej, nie ruszać,nie chować, dopóki masz UWAGA, jedno źródło światła. Jeden chuj czy 30 czy 200g, aby jedno światło. Podobno. Tak w Europie, uwaga, w Europie twierdzi sąd. Nie w pl.

Odebrałem cyrk, masa stresu,nerwy panika, a lepiej by było to olać 

Prawnie nawet lepiej.

Ja chowałem jak głupek bez powodu się okazało, ale adwokatowi zgłaszałem jakby były podstawy i mówi że dojebalem. Że to błąd.

@Tester były ale po co innego. Ale dwa auta, dostałem sraczki, jedynie o czym mogłem myśleć, to że zioło....

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, onyx napisał:

Nigdy nie byłeś w takiej sytuacji 

Tak i nie. Mam miałem będę miał, gdzie indziej małą plantacje i tam byli na serio, ale wtedy nie byłem tak wyszczekany i tak dobrze ożeniony jak teraz... Jeśli mówić szczerze😎🤷🏼‍♀️

@onyx

@onyx a teraz mordeczko wyjebałem tyle alko i tyle nosa, że byś zwariował. Ot, muszę się uspokoić, ale było.... Ohoohhooooale sie balem. Jak chłopiec. Dorośli mówią abym się nie bał. Chciałem powiedzieć po prostu wam. Nie bój się człowieku. Bądź odpowiedzialny. Tak mówią dorosli

Adwokat powiedział w te słowa. 

Postaw się panie kochany na miejscu policjanta. Chłop dorosły mu wmawia, że to nie uprawa, że to cbd, albo spuszcza krzaki kiblem a w pokoju lampa i namiot. Hehehehe. I adwokat mi mówi, że on myśli że masz go w sensie milicjanta za debila, i to najgorsza opcja....  Lepiej tak nie robić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Że jak? Skąd wiedziałeś że trzeba się pakować. Przecież nie musisz ich wpuszczać. Poza tym to Europa i nie robi nalotu na prywatną osobę która dla siebie sobie sadzi. To nie wschód gdzie wielką sensacją jest odkrycie przez Policję uprawy w boxie od komputera. Chociaż nie wiem jak w tych Germańskich krajach, bo oni też są pojebani.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...