Skocz do zawartości
bober345

Za niska temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

@bober345 @bober345 ziomeczku bez ironii Ci to napisze. Jak wchodzisz do tego pomieszczenia to mdlejesz? Tam powietrze jest. Używasz wtłaczajacego czy masz pasywny wlot? Ja mam ledy, trzymam w pomieszczeniu gdzie temperatura najwyżej ma 10° używam kabla grzewczego 80w, wyłączam na chwilę wentylator pc który jest wyciągającym i po kilkunastu minutach w boxie mam 27°. Nie daje rury z powietrzem z dworu, okna mam pozamykane i rośliny rosną. Nie tak jakbym oczekiwał, ale to przez inne problemy, na pewno nie brak powietrza w otoczeniu. Nie rób sobie sam pod górkę 😁 z farcikiem 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bober345

jak masz rurę w oknie to masz idealną sytuację do pozbycia się z boxa wilgotnego powietrza i zapachów. 

 A skład powietrza jest taki jak na zewnątrz, chyba że pomieszczenie jest szczelne i znajdują się tam ludzie lub zwierzęta które zużywają tlen. 

 Ale wtedy byłaby to jeszcze lepsza sytuacja bo rośliną bardziej zależy na gazie który taka biologiczna wytwornica CO2 wytwarza. 

 

 @ArteK

Tyś oszalał? 

To są rzeczy o których tylko papa smerf może wiedzieć. Myślisz że ja bym tej jego książki nie chciał poczytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...