Skocz do zawartości
PIT

Nowy box/wentylator wciągający+ filtr węglowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was koledzy!

Jako że poprzednia uprawa Mnie bardzo zadowoliła to chcialbym rozpocząć nową przygodę z LSD auto i Purple Lemonade auto,lecz najpierw zanim zaczne z nimi przygodę to chcialbym wymienić Swojego boxa na coś lepszego-ogólnie mój poprzedni box był o wymiarach 60x60x120 niestety z bardzo cienkiego materiału i mocno przepuszczał swiatlo(w ogóle nie odbijał światła) ponadto jak był zamknięty to wszędzie było widać dziurki przez co był strasznie nieszczelny,a to żeby był szczelny to najbardziej Mi zależy zeby Mi zapachy po całym mieszkaniu nie latały jak to było z poprzednim boxem.Chciałbym sie Was poradzić,poniewaz spodziewam sie ze znacie juz niektóre marki boxów oraz wiele boxów juz sami przetestowaliście i możecie śmiało sie wypowiedzieć na ten temat.Jakie wymiary boxa Mnie interesują tym razem? 60x60x150 fajnie by było jakbyście od razu przysyłali linki do Waszych propozycji.

ponadto chcialbym Was sie poradzić jaki wiatrak wciągający byście poradzili razem z filtrem węglowym?zależy Mi na tym aby był cichy jak i zeby dobrze wyciągał powietrze a filtr bardzo dobrze oczyszczał.

Dziękuje Wam za poświęcenie chwili na przeczytanie Mojego tematu jak i doradzenie,Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle tak ze na namiot do 600 zł?kupie cos dobrego do tej ceny zeby było szczelne i nie wypuszczało zapachów?

a jeżeli chodzi o wiatrak wciągający i filtr to tak tez do 600 zł 

No chyba ze warto bedzie coś dołożyć i kupic jeszcze lepszego😉 No to wtedy moge troche przedłużyć budżet...tylko pytanie czy warto 😉

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...