Skocz do zawartości
Duszek

Critcal Orange Punch, Do Si Dos | Mars Hydro TS 600 | Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj od czego może pokazywać brak żelaza.

pH powyżej 7.

Nadmiar Mn P Ca Cu

Słabe wchłanianie przy złym drenażu, nadmierne podlewanie. 

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólem rosną w góre po tym jak nalalem te nawozy to troche odzyskały kolor zrobily sie bardziej zielone te żólte liscie ale troche palą sie dolne liscie ktore byly zielone wiec chyba jakiegos pierwiastka maja za duzo a jakiegos za mało, jedna panna wyglada dosyc dobrze ma fajne zielone liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, panienki odzyskaly ladny zielony kolor ale niektore liście sie popaliły narazie dawać im tylko sama wode? Co do problemow z PH to raczej nie bylo problemów woda jest dobra bo nie wykazywaly wczesniej zadnych brakow pod wzgledem wodyIMG_20220110_151301.thumb.jpg.7e321171f8b9cf8a2b2ef13debdb9b8b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duszek Mierzysz pH, że wiesz że jest ok ? 

Dzis sprawdzałem wodę z kranu bez odstania ma 7.46, z dzbanka Brita 6.16, a odstana 6,97.

Rozbieg jest ogromny, spraw sobie dla pewności coś do mierzenia. Warto.

🐺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze leje odstana i niby problemow nie ma miernik niby mam ale nie moge sie zabrac żeby kupic te wody destylowana i dejonizowana ale jak mowicie ze to takie wazne to bede musial gdzies poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duszek dodając nawozy zmieniasz wartości pH. Więc może się wydawać że jest ok, ale wcale tak nie musi być.

Na zwykłym CPN-ie znajdziesz destylowaną.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam dzien bodajże 81

Na moje oko wygladaja dobrze maja fajny zielony kolor, topy ladnie puchna w obu kwiatkach tylko jeden dosyć marnie sie zbiera ale moze mi sie wydaje

IMG_20220118_010206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 96

Topki ładnie puchną, w dotyku bardzo lepkie a zapach tez w porzadku wydaje mi sie ze nie wykazują żadnych brakow, jeden kwiatek troche jest opóźniony ale tak to wszystko okej, czekam dalej

IMG_20220202_184110.jpg

Edytowane przez Duszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie narzekaja staram sie lać mała dawke nawozów co drugie lanie a co do lodygi to lekko ją zgieło😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu w sumie faktycznie widać nadmiar azotu. Widać po końcówkach liści.. Nie lej jej raczej już nic z N, bo będzie Ci hamować.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki, moga sie wydawac czarne bo mam aparat zepsuty w telefonie, co do tych zagięć to czytalem o super croppingu i pozaginalem pare szczytów

Nastepna fotke postaram sie wrzucić z drugiego telefonu moze bedzie różnica

Edytowane przez Duszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...