Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra masz racje dalem troche nocy i znowu idą włoski 

Mam jeszcze pytanie jeśli roślina juz kwitła i ma jakies tworzące sie kwiaty ale przełączyła sie na wege to czy po przywróceniu kwitnienia nie beda one ?przejrzałe? podczas ścinki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś ją  potraktować jak sezon światłem 12/12.

Jak ona tak łatwo reweguje to może to Święty Gral, roślina wielosezonowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko były małe problemy i poszła kosa 

zbiorem pochwale sie jak wszystko bedzie gotowe nie sprawdziłem nawet trichomów czy są bursztynowe więc zobaczymy co z tego będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elko minęła chwila i wilgotność w suszarni spadła do 20% 

wyszło mi 14g tematu

topy sa mało zbite ale jak na pierwszy krzak mysle ze nie ma tak zle 

co do działania bardzo fajna fazka 

IMG_20211220_164623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chcę zakładać nowego tematu...

Moje rosliny mnie zaskoczyły w negatywnym słowa znaczeniu. Posadzilem dark devil auto 5 krzaków w tej samej ziemi Canna, ziemia była z zeszłego roku, nie używana, stała zawinieta w worku na zewnątrz. I 2 rośliny z 5 wyglądają jak by były spalone nawozami a żadnych nawozów nie dawałem jeszcze. Ph jest akceptowalne, warunki dobre, wilgotność odpowiednia dla sadzonek, mrozu w boxie nie ma.

Jedna roślina z tych, co niby dobrze rosła też marnieje, dostała jakiś fioletowych plam od spodu liści ale może to genetycznie tak.

Zdjęcia slabe, wiem ale są tak zjebane te rośliny, że lupy raczej nie trzeba, żeby zauważyć, że coś jest nie tak.

Te większe mają 11 dni, razem z tymi spalonymi a te maluczkie gwiazdy 3 dni.

IMG_20220114_195553.jpg

IMG_20220115_202801.jpg

IMG_20220115_224039.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy moze jakieś geny powalone albo nie przemieszałeś dobrze ziemi przed wsypaniem w donice. Skoro 3 idą normalnie a dwie coś nie tytyryty,

Takie smutne te dwie, liscie w doł przelane ? 🤷‍♂️

Napisz prosze ze ten lep Ci do doniczki wpadł ze to nie robale

 

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 12/20/2021 at 4:49 PM, Sami said:

elko minęła chwila i wilgotność w suszarni spadła do 20% 

wyszło mi 14g tematu

topy sa mało zbite ale jak na pierwszy krzak mysle ze nie ma tak zle 

co do działania bardzo fajna fazka 

IMG_20211220_164623.jpg

Nie wygląda mi to na 14g, a bardziej na 8 no ale spoko, przynajmniej udało się ukończyć uprawie graty, w następnej wrócisz lepiej przygotowany i więcej wyciągniesz 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, ArteK napisał:

moze jakieś geny powalone albo nie przemieszałeś dobrze ziemi przed wsypaniem w donice.

Głowie się nad tym i nie mam pojęcia, wina ziemi ewidentnie lecz wszystkie miały jednakową.

 

9 godzin temu, ArteK napisał:

Takie smutne te dwie, liscie w doł przelane ?

Nie są przelane, ani razu ich nie podlewalem jeszcze, zraszalem spryskiwaczem tylko ziemię z wierzchu gdy wysychala, wilgoć w głębi jest odpowiednia. One są niby genami bardziej w stronę sativy a u mnie wyglądają jak indyjka typowa, liście grube i ciężkie. Ta po lewej idzie w oczach, po prawej tam gdzie ten lep, przy przesadzaniu uszkodzilem trochę korzenie i opierdala się teraz. A te dwie spalone, miałem je wyrzucić ale zostawię jako eksperyment i pójdą na parapet gdy miejsca w boxie będzie mniej.

Ogólnie to lipa straszna się szykuję he he 🙂, choć ta jedna idzie pięknie i może dac tyle co reszta razem wzięte. Przeznacze je na nasiona, bo nie pobije tymi roslinami swojego rekordu.

9 godzin temu, ArteK napisał:

Napisz prosze ze ten lep Ci do doniczki wpadł ze to nie robale

Ten lep to jeszcze z poprzedniej uprawy, lepi się więc go tam wetknelem awaryjnie he 🙂

Ostatni raz sieje indor, na wiosnę napierdole krzaków po krzakach dookola i niech sobie radzą same. Bez kosztów, bez nerwów. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Słuchaj nie skreślaj ich bo moze sie okazać ze te dwie przyjebane wyjdą Ci najlepiej, co do out tez nad tym kminie 100 pestek kilka spotów i wyjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, ArteK napisał:

100 pestek kilka spotów i wyjebane

Dokładnie, nawet niech te 50 % z tego doczeka zbiorów, to i tak suma, sumarum wyjdzie sporo. Myślę dac 6 sezonowek i reszte automatów natrzaskac. Prąd jak wyłącza w trakcie kwitnienia to wszystko się zhermi he he 🙂 a ostatnio już nawet w Berlinie blackout zrobili i w sumie nie tylko tam. Więc biorę pod uwagę taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...