Skocz do zawartości
Gram

Dawkowanie Canna

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc pisze z pytanie jak dawkować nawozy od canna takie jak 

Canna boost, Coco a i b, Rhizotonic, calmag, cannazym itd...

Chodzi mi o rozpiskę przy ec równym 0 

Cały weg i cały flo 

I jak ktoś używa lumateka 300 to niech mi powie jak trzymać wysoko lampy ile czasu i kiedy zwiększać moc 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gram rizhotonic jest w 100% naturalny niektórzy stosują go od pierwszych dni życia roslinek. Ja bym się jednak wstrzymał i zaczął go stosować od jakiegos tygodnia i zacząć od połowy dawki.

Boost stosować na flo jak kwiaty sa juz w miare dobrze uformowane.

Cal mag tez najlepiej stosować podczas flo jak pokaze braki. Mozesz nie raz wrzucić jakąś symboliczną dawke w późniejszej fazie wege.

Ceanzym nie stosowałem. 

Co do coco a i b. Daje sie w tych samych dawkach najpierw coco a pozniej sobrze wymieszać i dodac coco b. Sam musisz sobie rozkminic ile czego dodac żeby uzyskać odpowiednie Ec. Tabela z caany może ci trochę podpowiedzieć. 

Uzywam lumatek 200 na wczesny wege 40% i jakies 60cm od roślinek. Pozniej środkowe wege 60% i odległość podobana. Jak przełączam na flo daje 80% i jakies od 40 do 50cm. Jakies 4 tygodnie przezd ścianką 100% i tak miedzy 30 a 40cm.

Tableka może Ci troche pomoże z Ec

20211002_073846.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...