Skocz do zawartości
Rusy

Spot

Rekomendowane odpowiedzi

@Rusyno żebyś czasem się nie zdziwił 🙂 chodzi o robienie porządku, choćby w tym młodniku właśnie. Ty decydujesz, wygląda na fajne miejsce. Z drugiej strony patrząc po coś to miejsce jest wykarczowane. Ani leśnikiem nie jestem, ani znawcą. Ale lubię spacery po lesie i wiem, że dziura w środku młodnika, tym bardziej równych wymiarów nie wróży nic dobrego. Znasz swój teren lepiej od nas. Musisz podjąć ryzyko lub szukać dalej. Ja wiem, że outdoor nie jest łatwy. Pamiętam jak @Szym pisał mi o norniacach. Myślałem że mnie ominął ten problem , ale kurwa jak wycinałem to co zostało (bo plecha, albo drwale czy chuj wie kto) to się zdziwiłem. Kilka norek (takich małych dziurek w ziemi) widziałem. Jak wyrwałem krzaka i nie było korzeni to już się domyśliłem czemu tak słabo rosły... Najgorzej jednak o przypał. Wybierając miejsce szukaj nieszablonowo. Zresztą poczaj miejscówki na out u innych w starych fotorelacjach. Sam się uczę, ale kolego życzę farcika, łatwo nie będzie i myślę że jeszcze wiele razy zmienisz zdanie. Dobrze, że szukasz miejsca teraz a nie na wiosnę. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten placyk sam zrobiłem i do okola są gęste krzaki 

I chcesz się dowiedzieć czy wystarczy miejsca na 6 krzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...