Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Kabel grzewczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@grolsch3  Ja stosowałem, sprawdzają się o ile posiadają odpowiednio dużą moc i są właściwie zabezpieczone, bo jak będą dotykały rośliny, lub plastikowych części to będzie lipa, gdyż roślinę poparzą, a plastik stopią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzięki za odpowiedź, szukałem archiwalnych postów, coś już wiem, ale widzisz dobre rady w Twojej najnowszej wiadomości się pojawiły 😁 na pewno czeka mnie problem ze spadająca temperaturą, niestety nie wiem dokładnie jaka to będzie wartość. Jeszcze raz dzięki. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Nie ma sprawy. Taka rada , co do kabla grzewczego, ja robiłem tak : bierzesz sobie cienką sklejkę, coś takiego, jak jest na tyle mebli, wywiercasz w tym otwory i na tym równomiernie rozkładasz kabel grzewczy, przypinając go np. drucikami, by zrobić taką ściankę grzewczą i na ten kabel grzewczy możesz nakleić koc termiczny, albo folie mylar diamond i opierasz taką konstrukcje na tylniej ścianie szafki/ namiotu, ale musisz pilnować, by roślina tej ścianki nie dotknęła, bo i tak się  może poparzyć, jak się do niej "przylepi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...