Skocz do zawartości
Obserwator

Jaka lampa dla początkującego

Rekomendowane odpowiedzi

Także lampy dalej nie mam i mieć nie będę przez najbliższy dni. Ratuje się słońcem gdy jest i ja wystawiam. Słupki są już prawie w całości brązowe, trichomy widać białe włoski, myślicie ze to czas juz ścinki? Tylko topki tak naprawdę sa małe i nie wiem czy czekać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner To wytłumacz mi skąd takie wnioski wyciągnąłeś skoro nie uprawiałeś pod takim światłem. I dlaczego te same diody użyte w profesjonalnym panelu lub panelu diy działaja a w żarówce Led już nie?

@Obserwator zrób fotę tak żeby było widać dobrze żywice. Ale z twojego opisu wygląda na to że już jej czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pyszczak napisał:

@KlausKörner To wytłumacz mi skąd takie wnioski wyciągnąłeś skoro nie uprawiałeś pod takim światłem. I dlaczego te same diody użyte w profesjonalnym panelu lub panelu diy działaja a w żarówce Led już nie?

@Obserwator zrób fotę tak żeby było widać dobrze żywice. Ale z twojego opisu wygląda na to że już jej czas.

Nie wiem kto i po co używa diod użytych w tej żarówce, na pewno nie producenci moich lamp, natomiast ja takich żarówek używam w piwnicy. Są jak każda inna żarówka LED do piwnicy. 

Odpowiadając na pytanie, wnioski,że ta żarówka jest chujowa do uprawy, wyciągnąłem z własnych spostrzeżeń,albowiem używam takich do oświetlania piwnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pyszczak napisał:

@KlausKörner tak myślałem że nie mogę liczyć na merytoryczna rozmowę z tobą. No tak jak się nie ma argumentów to trzeba głośno krzyczeć i używać wulgaryzmów.

Ty przeczytales to co napisałeś, zanim udało ci się to opublikować?

A to co ja ci napisałem,też przeczytałeś? 

Zrozumiałeś mam nadzieję choć słowo, chętnie ci przypomnę.

Używam ziomek takich żarówek do oświetlenia piwnicy. Oto mój argument. W mojej opinii jak i pracownika OBI ta żarówka jest do piwnicy. To jest ta cała zawiła merytoryka i moje argumenty. Czego nie rozumiesz?Olej w domu też mam, jeden do smażenia drugi silnikowy i nie potrzebuje argumentów aby używać ich zgodnie z przeznaczeniem. Co w tym dziwnego?

29 minut temu, Pyszczak napisał:

tak myślałem że nie mogę liczyć na merytoryczna rozmowę z tobą

Ty, pyszczek, a dlaczego ty tak napisałeś? Dlaczego akurat tymi słowami? W sensie: tak myślałem , że nie mogę. Tych słów użyłeś. 

A co my się kurwa, pyszczek znamy,kolega twój jestem? Konto zarejestrowałes wczoraj, dziś w pierwszą dyskusje próbowałeś wejść. Co ty tam pyszczek ukrywasz? Jakaś ranę w sercu nosisz czy co jest z tobą?

Widzisz, pyszczek,nie zawiodłeś się na Klausie. Pewnie tak, jak myślałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...