Skocz do zawartości
szatan

Poskręcane liście, małe sadzonki

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi podpowie co się dzieje moim roślinką?

Ziemia: Biobizz All-Mix

Lampy: 2x Mars Hydro ts1000

pH wody: 6.2

Na początku, po przesadzeniu z propagatora, w boxie miałem niska wilgotność, tak do 40%, od wczoraj jest już 60+. Sadzonki mają dwa tygodnie. Dodam że jedna z czterech rośnie ok, może trochę niska, natomiast te poniżej, sami widzicie. 

Możliwe że przelane? Na początku mocno złożyłem ziemie, tak jak pisało, po czym odstawiłem na 36h.

Na początku też temperatura mi mocno skakała powyżej 31 się zdążyło.

Jestem początkujący, to mój drugi raz.

Czy krzaki do odratowania?

 

IMG_20210924_162253~2.jpg

IMG_20210924_162259~2.jpg

IMG_20210924_162305~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzaki zawsze do odratowania!

Weź ten keramzyt wywal, bo to raczej na bank przelanie, wilgoć z ziemi nie ma jak przez nie uciekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za nasiona?

Takie zdeformowanie widziałem na roślinach z wadą genetyczną, ale tu wygląda że one tak nie mają od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK tak jak radzisz wywaliłem keramzyt, czekajmy, dam znać co i jak

@Ważniak feminizowane, og Kush, 2x sleeping joe. Miałem już og i tak nie wyglądało, coś jest nie tak, obecna diagnoza to przelanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szatan Zmień nick , szatan to po hebrajsku przeciwnik, jak diabeł z greki to kłamca, lepiej iść w coś lepszego niż to, co dotyczy chorych nazw, za jakimi kryją się chore jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szatan  Ma prawo, ale gówno zostanie gównem, jak chcesz gówna masz do gówna prawo, ale nazywasz się nazwą , jak dotyczy zwyrodnialców, pedofili i wszelkich zboczeńców, bo taki jest szatan, qrwa piekła, jaką na własne oczy widziałem , nienawidzę tego potwora , niech  szlak tego demona trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Widziałem byty demoniczne  na własne oczy, jak chcesz się łudzić, że nie ma istot innych niż iudzkie, jakie były wcześniej niż powstał człowiek, to dalej się łudź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Psychika to tylko element twojego istnienia, jestestwa, jakie ciebie dotyczy, a na jakie przekładają się twoje doświadczenia, ale prawda wybiega poza ludzką psychikę i sięga do wyżyn doskonałości, jak tylko twoja dusza jest zdolna podążyć w kierunku doskonałości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szatan napisał:

Miałem już og i tak nie wyglądało, coś jest nie tak, obecna diagnoza to przelanie

Coś w tym jest, o ile samo przelanie wygląda inaczej bo roślina zwija liście w dół, to w wyniku przelania pojawiają się choroby korzeni,   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Kurcze, możliwe, bo na wierzchu był ten cholerny keramzyt i dusił to wszystko. Jedna z czterech, której nie ma na zdjęciu wygląda w miarę ok, tylko jest mała. Co teraz? Keramzyt wywalony, suszę tę ziemię. Czy może przesadzić?

12 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@konopny_janusz  Widziałem byty demoniczne  na własne oczy, jak chcesz się łudzić, że nie ma istot innych niż iudzkie, jakie były wcześniej niż powstał człowiek, to dalej się łudź 😉

@Zielone krainy polecam haloperydol

Edytowane przez szatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szatan  No to dawkować go trzeba masie zdrowych ludzi, a w tym różnym psychologom,  jakich znam osobiście, jako moich znajomych, bo mam znajomych w różnych kręgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szatan Tak samo, jak ty go znam. Kiedyś bardziej niż obecnie spotykałem się z ludźmi opętanymi, lub takimi, jacy doświadczali obsesji demonicznych. Znałem psycholożkę, jaka sama została pewnej nocy zaatakowana, ale to zmieniło jej podejście do wszystkiego, co dotąd uznawała za rzeczywiste. :D

@szatan  A jak chodzi o twoje rośliny to masz genetyczne mutanty, jakie źle rokują i ja bym w takim stanie walnął je w śmietnik, jak mowa ma być w temacie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do genetycznych mutantów to nie byłbym taki pewny, gdyż na 3 nasiona og 2 wyrosły ok, natomiast obecnie jedno z tych trzech jest karłowate, jak również dwie inne odmiany zasądzone w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...