Skocz do zawartości
kemot85

Og kush regular i critical regular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sadzonki poszły do ziemi 4 czerwca bodajże.  3 tygodnie wcześniej zostały wykielkowane i rosły sobie w growboxie. Ogólnie to już dwa razy były problemy z wysokością.  Na początek daszek okazał się za niski. Po podwyższeniu zrobiłem pierwszy raz scroga po czym planciki dostały takiego kopa że doszły prawie do 2 metrów.  Siła rzeczy postanowiłem je położyć co przyniosło bardzo dobry skutek ale trzeba było dorobić jeszcze jeden daszek. Powoli zaczynają zakwitać 

A.jpeg

B.jpg

C.jpeg

D.jpeg

E.jpeg

F.jpeg

G.jpeg

H.jpeg

I.jpeg

J.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny dojść. Pogoda na razie dopisuje ciepło 20 stopni, na głowę im się nie leje. Myślę że połowa października.  Będziecie na bieżąco 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaczęły kwitnienie bo wyglądają jakby jeszcze były na weg. Jak nie to będzie ciężko. U mnie zaczęły niedawno kwitnąć i boję się że nie dojdą ale trzymam kciuki i pozdrawiam. Ps. Piękny trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzałem razem z plagronem royal mix tyle ziemi co bylo w 12l donicy, ogólnie podłoże składa się ze zwykłej ziemi do roślin pod tym jest ziemia z piaskiem, nawożę plagron sugar royal i będę lał na koniec green sensation. Mam jeszcze coś od bio bizza na kwitnienie, nie wykluczone że też dodam. Na razie nie widać żadnych oznak przenawożenia, liście zdrowe, powoli dolne zaczynają żółknąć. 

Nasiona od royal queen seeds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mały update. Tak to wygląda a dzień dzisiejszy. Znalazłem jeszcze produkt na kwitnienie hesi bloom i tym też wspomagam planciki

20210915_061826.jpg

20210915_061838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę mnie nie było. Planciki nadal na zewnątrz pleśń sporadycznie się pokazuje topki się zbijaja. Pogoda w kratkę, na planty nie pada

20211016_093202.jpg

20211016_093227.jpg

20211016_093237.jpg

Trichomy pełne, półmleczne. Myślę dać jej jeszcze 2 tygodnie lub tydzień w zależności od pogody i kosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...