Skocz do zawartości
bingobum

Jacy producenci nasion są waszym zdaniem najlepsi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ooo Jesu
3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

albo sam coś przy kiełkowaniu zepsułeś,

5 lat temu sadzilem outdor 10 Durban Poison,bez kielkowania smiesznego,namaczania ani nic TYLKO paluchem dziura w ziemi i 100% kielkowalnosci miałem i kazda jedna dozyla. Teraz obchodze się jak z jajkiem a chuja nic nie pomaga.

Nasiona stare pewnie były,trzymać też ich nie trzymalem tylko po dostarczeniu poszły w ziemię.

3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

albo sam coś przy kiełkowaniu zepsułeś,

5 lat temu sadzilem outdor 10 Durban Poison,bez kielkowania smiesznego,namaczania ani nic TYLKO paluchem dziura w ziemi i 100% kielkowalnosci miałem i kazda jedna dozyla. Teraz obchodze się jak z jajkiem a chuja nic nie pomaga.

Nasiona stare pewnie były,trzymać też ich nie trzymalem tylko po dostarczeniu poszły w ziemię.

3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

albo sam coś przy kiełkowaniu zepsułeś,

5 lat temu sadzilem outdor 10 Durban Poison,bez kielkowania smiesznego,namaczania ani nic TYLKO paluchem dziura w ziemi i 100% kielkowalnosci miałem i kazda jedna dozyla. Teraz obchodze się jak z jajkiem a chuja nic nie pomaga.

Nasiona stare pewnie były,trzymać też ich nie trzymalem tylko po dostarczeniu poszły w ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale czaisz że tak samo kiełkowałem jak nasionka w gratisie które dostałem, na tym samym gaziku, a których kielkowalnosc była 100%

Nasionka które ja trzymałem przez około pół roku w złych warunkach wyszły lepiej niż te które zamówiłem. Mogę ci pokazać przykład skittlez której nie dawałem szans 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ooo Jesu  Raz byś napisał to by do mnie też dotarło trzy razy pod rząd nie musiałeś :D Pestki mogę być stare , sklep wyzbywa się wpierw staroci, a jak jeszcze trzymają je w złych warunkach to nie dziwne, że potem kiełkowanie jest takie, jakie jest. Ja mam stale kiełkowanie 100% , raz przy producencie firmy " krzak"  miałem kiełkowanie na 80 % , więc obecnie, jak biorę od dobrego producenta, a jadę do sklepu osobiście i sobie przebieram w pestkach,  to mam 100 % kiełkowania.

@konopny_janusz No to dostałeś stare pestki, jakie trzymano w złych warunkach, pozbyli się tego, co im zbywało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Na cholerę? Wyszedł to znaczy , że pestka była w porządku, nie każda pestka będzie do niczego nawet, jak była źle przechowywana i ma swoje lata.

@onyx No ja wole jechać osobiście, pooglądać, jak to przechowują i sobie z tego wybrać coś, co mi się wydaje, że jest w porządku. No i przy takim podejściu z kiełkowaniem nie miałem, jak dotąd problemów.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
49 minut temu, Zielone krainy napisał:

Raz byś napisał to by do mnie też dotarło trzy razy pod rząd nie musiałeś

Sorry ale lekko zadżumiony jestem i Internet coś nie trybi też he he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...