Skocz do zawartości
Rolnik_420

5x BlueDream/5xDr.Widow + 4 grstisy 2x450w LED (sezony)

Rekomendowane odpowiedzi

Plecha zaatakowała jeden ze szczytów, na szczęście nie główny ale i tak szkoda. Zauważyłem tylko jeden mały dziwnie wyglądający listek, który mnie zaniepokoił, a po odchyleniu topa ukazało się to co na zdjęciu. Jakiś czas temu padł mi jeden mieszający wiatrak i zostal jeden. Myślałem, że tak dociagnie do końca ale najwidoczniej może być ciężko.... 

Jaką wilgotność trzymać na tym etapie? 40% czy więcej? 

 

Fotki: 

 

20211005_212002.jpg

20211005_212102.jpg

20211005_213836.jpg

Edytowane przez Rolnik_420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Rolnik_420 Coś tam by jeszcze dało, zależy ile zostało ci do ścinki. Usuń zainfekowane topy i popraw warunki, bo plecha od tak nie łapie roślin.

@grolsch3 Pryskam preparatem kupnym, jakim jest Biobizz LeafCoat, to coś podobnego, jak Canna Cure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Sory, że nie aktualizowane pod koniec ale pracy przy pannach było sporo. Zacząłem ścianke 20 października i wczoraj skończyłem trymowanie ostatniej rośliny.  Wszystkiego wyszło 945g, nie licząc tego co bylo odcinane przy pleśni oraz tegoco wypalilem. Największy plon dala jedna z odmiany Blue dream - 85g, a najmniejszy 50 z Dr widow.

5x Dr Widow - 336

5x Blue dream - 376

Girl scout cookie - 52 

Northern lights - 75

Critical crack - 50

Jon snow - 56

Zdjęć wszystkim z osobna nie robilem, dodaje te które mam. Pierwsza będzie Dr Widow i druga blue dream przed ścianką. Brakuje też jednego słoika na zdjęciu.

Dziękuję za wszystkie porady i możliwe, że wrócę w przyszłym roku z następną fotorelacją.

Fotorelacje mozna przenieść do zakonczonych. 

20211020_130334.jpg

20211025_200218 (1).jpg

20211107_194525.jpg

20211110_200229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...