Skocz do zawartości
Kwateros

Holandia

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy miesiąc wakacji pojechałem do Holandii w ramach pracy na zlecenie, i dzięki możliwości i dostępności marihuany, potrafiłem zjarać może łącznie z 1,5tygodnia tego wyjazdu, gdzie zwykle zapaliłem sobie z dwie godzinki przed snem. Uprzedzę ze wcześniej zdarzyło mi się już zapalić ale bardzo sporadycznie, w ciągu roku kilka razy i to z lufki. Od okresu jakichś dwóch tygodni zacząłem mieć dziwne urojenia, potrafię mieć zaniki pamięci, głosy z tylu głowy bliskich mi osób, zwykle rozmowa. Ciężko sypiam czasem po kilka godzin, albo dopiero z rana udaje mi się zasnąć, przez różne dźwięki, schizuje się strasznie. I teraz pytanie, czy przez ten okres w Holandii, mogło się po kilku tygodniach na mnie to tak odbić, czy problemu szukać w czymś innym?

Edytowane przez Kwateros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz ziomek problemy innej natury, nie związane z paleniem. Może praca ci nie leży,może dużo zmian miałeś ostatnio,może coś się szykuje. Ale nie palenie.

Raczej zajaraj skręta, zjedz coś dobrego,pospaceruj po co lesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dokładnie opisałeś kilkuletniego nałogowego jaracza 🙈

Ja tak mam od kilku miesięcy, ignoruje, jest tak tylko po paleniu na fazce, zejdzie i wraca do normy. 

Ale ja to lata ciężką depreche leczę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...